Poznaj dedykowane oprogramowanie dla handlu i dystrybucji oraz nasze produkty: systemy.investmag.plSprawdź ofertę

Języki

   

Powrót

Cerkolor

Cerkolor
Płytki z charakterem
Drupal CMSDrupal CMS
FlashFlash
KreacjaKreacja
Made Simple CMSMade Simple CMS
StrategiaStrategia
SzkoleniaSzkolenia

Naszą stałą współpracę z firmą Cerkolor Sp. z o.o. rozpoczęliśmy w pierwszym kwartale 2012r. od wykonania nowej odsłony głównego serwisu internetowego firmy oraz stron branżowych:

 

Firma prezentuje swoje produkty poprzez lokację w określonych aranżacjach. Realizując tą strategię, wyposażyliśmy stronę firmową w dedykowany katalog produktów prezentujący aranżacje i pełne palety kolekcji. Mając na uwadze ciągle zmieniającą się ofertę i samodzielną obsługę strony przez pracowników Cerkolor stworzyliśmy jak najbardziej przyjazny panel administracyjny. Jako trzon programistyczny serwisu posłużył system CMS Drupal 7, dający duże możliwości rozwoju o dodatkowe funkcjonalności. Uzupełnieniem serwisu głównego jest moduł dystrybucji, pozwalający na łatwą lokalizację pobliskiego punktu sprzedaży.

Wenecka
Wenecka
Cleanceramic
Ładne Płytki
Ładne Płytki
Cerkolor
navi
Referencja: 

Cerkolor

Celem jaki postawiliśmy sobie do realizacji w pierwszym kwartale 2012r. było kompleksowe przygotowanie nowych serwisów internetowych wspomagających sprzedaż płytek ceramicznych CERKOLOR. Podczas wyboru agencji kierowaliśmy się głównie doświadczeniem przy podobnych realizacjach, zakresem wdrożenia dedykowanych rozwiązań programistycznych oraz referencjami.

Po spotkaniu roboczym z firmą INVESTMAG s.c. na którym ustaliliśmy harmonogram i zakres współpracy postanowiliśmy powierzyć im wykonanie czterech serwisów:

Jakość obsługi i wykonanych w terminie zadań potwierdza fakt, że jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z pracownikami firmy INVESTMAG s.c.

Rekomendujemy firmę INVESTMAG s.c. z Dąbrowy Górniczej przy wszystkich projektach, w  których kluczowym warunkiem powodzenia jest terminowe oddanie prac oraz wysoka jakość obsługi.

Renata Sajdak
Prezes Zarządu