Poznaj dedykowane oprogramowanie dla handlu i dystrybucji oraz nasze produkty: systemy.investmag.plSprawdź ofertę

Języki

   

Powrót

Nitroerg SA

Nitroerg SA
Największy w Polsce producent materiałów wybuchowych i systemów inicjowania
Drupal CMSDrupal CMS
KreacjaKreacja
StrategiaStrategia
SzkoleniaSzkolenia

W pierwszym kwartale 2012r. rozpoczęliśmy stałą współpracę w zakresie opracowania nowoczesnego wizerunku firmy NITROERG S.A.

Naszym głównym celem było przygotowanie funkcjonalnego serwisu B2B z uwzględnieniem czytelnego podziału asortymentowego. Najbardziej wymagającym zadaniem okazało się opracowanie projektu graficznego, który musiał spełniać szereg wytycznych związanych z wymaganiami określonymi przez Grupę Kapitałową KGHM Polska Miedź S.A.  oraz specyfiką  samych produktów. W trakcie wspólnych prac przygotowany został plan marketingowy do serwisu internetowego oraz projekt funkcjonalny uzupełniający wymagania określone w briefie.

Aby ułatwić obsługę strony, wdrożony został system CMS DRUPAL 7,  z podziałem na najczęściej używane sekcje serwisu oraz przygotowane zostały style formatowania tekstów potrzebne w codziennej pracy do utrzymywania jednolitej formy prezentowanych informacji.

Po uruchomieniu realizacji osoby odpowiedzialne za zarządzanie stroną zwracały uwagę na intuicyjny interfejs w strefie administracyjnej oraz szereg udogodnień podczas wprowadzania produktów do katalogu.

Nitroerg SA - strona główna
Nitroerg SA - o firmie
Nitroerg SA - widok kategorii
Nitroerg SA - widok produktu
Nitroerg SA - widok produktów
.
Referencja: 

NITROERG S.A.

Współpraca z firmą układała się bardzo dobrze dzięki nowoczesnym metodom współpracy, fachowością i otwarciem na klienta. Biorąc pod uwagę solidność, w pełni profesjonalne zaangażowanie oraz kompetencje pracowników możemy polecić korzystanie z usług firmy INVESTMAG s.c.

Sławomir Kwiatkowski
Członek Zarządu / Dyrektor ds. Rozwoju i Produkcji