Poznaj dedykowane oprogramowanie dla handlu i dystrybucji oraz nasze produkty: systemy.investmag.plSprawdź ofertę

Języki

   

Powrót

TELE-FONIKA Kable

TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o.
Największy producent kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej
Drupal CMSDrupal CMS
FlashFlash
KreacjaKreacja
Prace programistycznePrace programistyczne
StrategiaStrategia
SzkoleniaSzkolenia

Na drodze przetargu zostaliśmy wyłonieni, jako główny wykonawca nowego serwisu internetowego TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A.

Pierwszym krokiem naszych wspólnych działań było przygotowanie dokładnego briefu zawartości serwisu. Na tej podstawie zostały dobrane narzędzia realizujące założenia briefu. Na stronie został wyodrębniony wyraźny podział na strefy: produktowa, ogólna - informacyjna i kontaktowa. W strefie produktowej wykonaliśmy katalog i animację pokazującą zastosowanie wyrobów firmy. Strefa informacyjna to zbiór podstawowej wiedzy o firmie, prezentujący władze spółki, historię działalności oraz zakres terytorialny. Fabryki produkcyjne zaprezentowaliśmy na mini stronach informacyjnych. Strefa kontaktu to podział administracyjny firmy, pozwalający Klientom na kontakt z konkretnymi działami.

Serwis TFKable został wykonany w oparciu o platformę Drupal, ze względu na plany późniejszej rozbudowy o kolejne działy i mechanizmy z firmą TELE-FONIKA Kable łączy nas stała współpraca.

TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. - strona główna
TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. - lokalizacje produkcji
TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. - dystrybucja
TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. - podstrona
TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. - moduł
.
Referencja: 

TELE–FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A.

Zarówno efekty prac jak i jakość współpracy podczas ich trwania są dla nas wysoce satysfakcjonujące, a wybór systemu Drupal 7 okazał się bardzo trafny. Po zapoznaniu się z systemem możemy stwierdzić, że jest bardzo prosty w obsłudze i pozwala osiągnąć wszystkie założenia naszego serwisu.

Potwierdzamy, że firma INVESTMAG s.c. wywiązała się rzetelnie z obowiązków określonych w umowie i możemy polecić ich jako solidnego partnera biznesowego.

Piotr Pułkowski
Kierownik Działu Marketingu