Poznaj dedykowane oprogramowanie dla handlu i dystrybucji oraz nasze produkty: systemy.investmag.plSprawdź ofertę

Języki

   

Powrót

Vinsvin

Vinsvin Sp. z  o. o.
Produkty dla zdrowia
Drupal CMSDrupal CMS
FlashFlash
KreacjaKreacja
StrategiaStrategia
SzkoleniaSzkolenia

Z przedsiębiorstwem Vinsvin sp.z o.o. współpracujemy od wielu lat. W 2012 roku stworzyliśmy serwis produktowy połączony ze sklepem internetowym.

Najważniejszym założeniem strony głównej było zaprezentowanie oferty firmy oraz przedstawienie zakresu jej działalności. Zgodnie z zamysłem naszego Klienta, przygotowaliśmy kartę produktową, która opisuje w jasny i czytelny sposób poszczególne produkty.

Wdrożyliśmy również wyszukiwarkę, która ułatwia dotarcie do szukanych fraz w serwisie. Top strony został wykonany w technologi Flash z wykorzystaniem  zdjęć asortymentu firmy.

Serwis oparty jest na systemie CMS Made Simple, który został dostosowany do potrzeb naszego Klienta, a także jest prosty w obsłudze z poziomu administratora.

Vinsvin Sp. z  o. o. - strona główna
Vinsvin Sp. z  o. o. - strona produktu
navi
Referencja: 

Vinsvin Sp. z o. o.

Z Investmag s.c stale współpracujemy od 2007 roku i jest to już kolejna odsłona strony. Jesteśmy w pełni zadowoleni jej przejrzystością oraz łatwością obsługi systemu do zarządzania treścią połączonego z systemem do składania zamówień. 

Zespół Investmag s.c. ze zleconego zadania wywiązał się terminowo, prezentując profesjonalizm i wysoką jakość oferowanych usług.

 

Jolanta Cebula
Prezes Zarządu