Poznaj dedykowane oprogramowanie dla handlu i dystrybucji oraz nasze produkty: systemy.investmag.plSprawdź ofertę

Języki

   

Powrót

ZPEC

ZPEC Sp. z o.o.
Ciepło dokładnie takie jakiego potrzebujesz
FlashFlash
KreacjaKreacja
Made Simple CMSMade Simple CMS
StrategiaStrategia
SzkoleniaSzkolenia

Dla firmy Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. przygotowaliśmy serwis internetowy, który ma na celu wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz usprawnienie obsługi klientów. Zgodnie z wytycznymi, zaproponowaliśmy rozwiązania, które odświeżają prezencję firmy i jednocześnie ułatwiają relację na płaszczyźnie firma-klient.

Do tego celu wykorzystaliśmy aplikację umożliwiającą dostęp do rachunków, użytkowników on- line i zarządzanie nią przez administratorów, stworzyliśmy graficzny moduł przedstawiający aktualne awarie oraz moduł, który prezentuje aktualną prognozę pogody. 

W topie strony wykorzystaliśmy animacje w technologi Flash. Przeprowadziliśmy również stacjonarne szkolenie w siedzibie ZPEC Sp. z o.o. z zakresu obsługi zaprojektowanych systemów.

ZPEC Sp. z o.o. - strona główna
ZPEC Sp. z o.o. - poradnik
ZPEC Sp. z o.o. - moduł awarie
.
Referencja: 

Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Grupę INVESTMAG tworzą ludzie, którzy posiadają rozległe zainteresowania przez co wszystkie ich projekty są wyjątkowe i  indywidualnie przygotowane z uwzględnieniem oczekiwań klienta. W naszym projekcie poza widocznymi pracami graficznymi, które nasi odbiorcy bardzo docenili, bardzo dużo pracy skupili na przygotowaniu serwisu pod pozycjonowanie i specjalne aplikacje dedykowane np. moduł pogodowy.

Podsumowując INVESTMAG to fachowcy, których z całą pewnością polecamy przyszłym klientom, którzy będą myśleć o zmienie swojego wizerunku.

Grzegorz Czochara
Członek Zarządu