powrót do portfolio
Almot

Almot

Leader in Prestige and Quality
  • Almot - almot.com.pl
  • Almot - strona Electra Bicycles
  • Almot - strona Ferro
  • Almot - sklep
  • Almot - sklep
  • Almot - sklep

Współpracę z firmą ALMOT rozpoczęliśmy w 2008 r. i od tej pory obsługujemy ją kompleksowo, jeśli chodzi o wdrożenia dedykowanych aplikacji programistycznych, prac graficznych oraz rozwiązań E-Commerce.

Podczas naszej wieloletniej współpracy wykonaliśmy szereg zleceń, do których należy min.:

Serwis wizerunkowo - produktowy www.skuteryferro.pl

Serwis produktowy ma na celu pokazanie nowej marki skuterów Ferro. Głównym założeniem przy projektowaniu serwisu było pokazanie jakości skuterów Ferro.

Cel został osiągnięty poprzez prezentację w określonych miejscach serwisu efektownych zdjęć detali skuterów.
Przejrzysty katalog produktów, do którego dołączyliśmy zdjęcia pokazujące skutery w warunkach miejskich, pozwala klientom dokładnie zapoznać się z produktem i marką.

Dla spójnego wizerunku marki Ferro przygotowaliśmy reklamy prasowe nawiązujące formą graficzną do projektu strony.

Do projektu została wykonana sesja zdjęciowa w studiu i plenerze.

Serwis wizerunkowo – sprzedażowy  www.electrabicycle.pl

Cel serwisu to promocja na polskim rynku uznanej na świecie marki designerskich rowerów Electra oraz możliwość zakupu produktu.

Wykonaliśmy prezentację kluczowych modeli marki w technologi Flash, która zachęca potencjalnych klientów do obejrzenia pełnego katalogu produktów. Katalog produktów został podzielony wg. kolekcji oraz typu rowerów.

Pełne dane techniczne, prezentacja szczegółowa produktu oraz możliwość zakupu (integracja z płatnościami) pozwala pozyskiwać nowych klientów bezpośrednio z poziomu strony.

W ostatnim etapie prac przygotowaliśmy materiały reklamowe na rynek rosyjski.

Serwis firmowy www.almot.com.pl

Celem projektu było pokazanie szerokiego zakresu działalności oraz prezentacji nowego katalogu przedstawiającego produkcję firmy, ułatwiając w ten sposób kontakty z dystrybutorami.

Strona firmowa wyraźnie zachęca do odwiedzenia stron produktowych firmy, interaktywne galerie z sesji zdjęciowych są uzupełnieniem materiałów wykorzystanych na stronach produktowych.
Do prezentacji obiektów firmy wykonaliśmy zdjęcia w technologii HDR.

Sklep internetowy sklep.almot.com.pl

Dedykowany sklep internetowy dla dystrybutorów. Sklep został wykonany na podstawie rozbudowanej specyfikacji funkcjonalnej i został w pełni zintegrowany z systemem SYMFONIA.