powrót do portfolio

Decar

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Nasza historia sięga 1972 roku – w tym okresie funkcjonowaliśmy jako autoryzowany przedstawiciel marki Volkswagen. Natomiast w latach 1975-1992, jako jedyni w Warszawie, posiadaliśmy autoryzowany salon marki SKODA.

Bogate doświadczenie oraz doskonale przeszkolona, wykwalifikowana kadra sprawiają, iż posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku motoryzacyjnym w Warszawie. Zatrudniani przez nas pracownicy (obecnie około siedemdziesięciu), uczestniczą w cyklicznych szkoleniach zawodowych, uzyskując niezbędne w tej branży certyfikaty.

Od 1992 roku jesteśmy  koncesjonerem RENAULT - zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i obsługą posprzedażną samochodów tej marki. Od 11 lat DECAR jest także koncesjonerem DACII.

Należymy, od 2013 roku, do grona pięćdziesięciu największych motoryzacyjnych firm dealerskich w Polsce.

Wysokie wyniki sprzedaży samochodów marek Renault i Dacia, według rankingu sprzedaży importera, dały nam w 2015 roku wysokie, szóste miejsce w kraju.

Od 24 lat funkcjonujemy i doskonalimy świadczone przez nas usługi, z myślą o spełnianiu wszelkich oczekiwań naszych Klientów.