Poznaj dedykowane oprogramowanie dla handlu i dystrybucji oraz nasze produkty: systemy.investmag.plSprawdź ofertę

Języki

Druga połowa roku to czas w którym można uzyskać dodatkowe finansowanie za pośrednictwem Funduszy Europejskich.

To jedna z ostatnich okazji aby pozyskać dodatkowe środki na inwestycje.

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą oprogramowania finansowanego z projektów unijnych.

Dofinansowanie można otrzymać korzystając z ogólnopolskich programów:

  • Program Inteligentny Rozwój – to program wspierania innowacji z obszaru technologii informacyjno – komunikacyjnych takich jak platformy B2B czy rozwiązania typu e-commerce. Kierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą inwestować w swój rozwój, zdobywać nowe rynki i ulepszać produkty. https://www.poir.gov.pl/strony/o-programie/zasady
  • Program Polska Cyfrowa – to program mający na celu zwiększenie dostępności do Internetu, tworzenie rozwiązań dla e-administracji i upowszechnienie wiedzy i umiejętności korzystania z komputerów. https://www.polskacyfrowa.gov.pl
  • oraz z Regionalnych Programów Operacyjnych realizowanych przez Urzędy  Marszałkowskie poszczególnych województw.

Investmag to firma realizująca Projekty Unijne. Pomagamy Klientom określić ramy projektu, dobrać technologię, wykonać precyzyjną specyfikację, wykonujemy projekt, a na samym końcu asystujemy przy odbiorze projektu przez kontrolerów unijnych. Nie piszemy wniosków o dotację.

Nasze kompetencje

  1. Posiadamy gotowe systemy B2B, B2C i CRM, które mogą posłużyć do stworzenia spersonalizowanego projektu pod firmę (systemy można rozwijać i modyfikować wg potrzeb Klienta).
  2. Zatrudniamy doświadczonych architektów oprogramowania, potrafiących tworzyć specyfikacje dedykowanych projektów informatycznych.
  3. Podczas procesu tworzenia oprogramowania wykorzystujemy SCRUM, AGILE.
  4. Wiemy jak prowadzić projekty unijne i aktywnie pomagamy podczas kontroli wniosków przez urzędników, dzięki temu kończą się one sukcesem.
  5. Posiadamy podparte referencjami doświadczenie w realizowaniu rozbudowanych projektów unijnych.

Referencja ostatnio zakończonego projektu

W czym możemy Ci pomóc na wstępnym etapie

Zadzwoń do nas, opowiedz kilka słów o swoim projekcie, a nasz pracownik określi jak możemy Ci pomóc. Podpowiemy z jakich technologii skorzystać, czego należy się wystrzegać, a co zastosować.

Doradzimy jak należy napisać specyfikację i powiemy jak bardzo precyzyjnym trzeba być podczas jej tworzenia. Przewidzimy pułapki na jakie możesz wpaść podczas realizacji projektu i opowiemy Ci o nich.

Podczas realizacji projektów informatycznych nie może być niedomówień, nie można jak w innych branżach precyzować czegoś później, gdyż mogą to być nie przewidziane wcześniej dodatkowe setki r-g, dodatkowe koszty i problemy z rozliczeniem projektów. Lepiej tego wszystkiego uniknąć.

Tak naprawdę, podarujemy Ci rzetelną wiedzę, bo przecież chcemy abyś później został naszym Klientem.

Zapraszam do rozmowy.

Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager