powrót do portfolio
EFT International

EFT International

  • EFT International - strona główna
  • EFT International
  • EFT International
  • EFT International
  • EFT International - RWD

Firma EFT International posiada biura w trzech krajach – w Indiach, w Wielkiej Brytani oraz w Polsce – i za cel postawiła sobie pomaganie firmą w osiągnięciu sukcesu właśnie na tych rynkach. Oferują usługi w zakresie szkoleń, doradztwa podatkowego, badań rynku czy ogólne wsparcie biznesu.
Szeroki wahlarz usług oraz duża różnorodność klientów sprawiłą iż firma EFT zgłosia się do nas – Agencji Investmag – o przygotowanie nowego serwisu wizerunkowego z rozbudowaną strefą zamkniętą oraz kolendarzem wydarzeń, który to będzie reprezentować firmę i jej usługi w międzynarodowym internecie.
Do jego stworzenia wykorzystaliśmy platformę Drupal 7, któa przy zachowaniu prostoty obsługi pozwoliłą na zbudowanie rozbudowanych treści, licznych stref zamkniętych i stale zmieniającego się kontentu na stronie. Również by zwiększyć zasięg dostępności do strony przygotowaliśmy ją w technolgoii Responsive Web Design, zapewniając w ten sposób naszego klienta iż każdy użytkwonik z dostępem do internetu będzie mógł swobodnie przeglądać ich stronę niezależnie od sprzętu, z któego korzysta.