Poznaj dedykowane oprogramowanie dla handlu i dystrybucji oraz nasze produkty: systemy.investmag.plSprawdź ofertę

Języki

Referencje

Grupa Falcon Poland

 • 1102

  Na drodze przetargów wykonawcą analiz i systemu B2B została firma Investmag s.c. z Dąbrowy Górniczej. Efekt prac i jakość współpracy z firmą Investmag s.c. możemy ocenić jako bardzo dobry. Firma bardzo rzetelnie wykonała analizy, które były podstawą do wykonania systemu B2B.

  System oparty jest na licencjonowanym oprogramowaniu B2B i CRM firmy Investmag oraz na apikacjach dedykowanych stworzonych pod naszą firmę.
  Podczas dedykowanych prac programistycznych firma Investmag korzysta z programu do zarządzania projektami i wykorzystuje SCRUM zgodną z manifestem AGILE, jako metodykę prowadzenia projektów.

  Marcin Bartolik

Rider - B2B

 • 1048

  Na początku roku 2014 firma Investmag s.c.  wykonała dla nas zaawansowaną platformę B2B. Platforma składa się z autorskich systemów Investmag – ImB2B, ImCRM, ImStore.
  Firma została wyłoniona do realizacji podczas przetargu. Projekt był realizowany w ramach   dotacji Unii Europejskiej, działanie 8.2 POIG.

  Realizacja przebiegała sprawnie i terminowo. Podczas wdrażania platformy, firma Investmag bardzo sprawnie reagowała na nasze potrzeby, zawsze służąc radą i pomocą.
  W najbliższych latach planujemy ciągły rozwój platformy B2B.

  Robert Rożek
  Współwłaściciel

Tikkurila Polska S.A.

 • 1098

  Projekt, który przedstawiła nam Agencja Investmag, w pełni spełnił nasze oczekiwania. Serwis jest bardzo przejrzysty, łatwy w migacji, pozwala użytkownikowi szybko i łatwo znaleść wymagane informacje. W ramach prac Agencja Investmag przygotowała również mobilną wersję strony www.beckers.pl.
  Nowa strona spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem internautów, czego dowodem są zarówno ilościowe jak i jakościowe statystyki odwiedzin.

  Współpraca z Agencją Invesmag była dla nas na tyle satysfakcjonująca, że zdecydowaliśmy się zlecić jej również wykonanie serwisu dla żywic Finnresin www.finnresin-zywice.pl
  I tym razem nie zawiedliśmy się. Strona charakteryzuje się nowocześną estetyką oraz funkcjonalną, przyjazną dla użytkownika architekturą.

  Anna Saarela

TELE–FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A.

 • 861

  Zarówno efekty prac jak i jakość współpracy podczas ich trwania są dla nas wysoce satysfakcjonujące, a wybór systemu Drupal 7 okazał się bardzo trafny. Po zapoznaniu się z systemem możemy stwierdzić, że jest bardzo prosty w obsłudze i pozwala osiągnąć wszystkie założenia naszego serwisu.

  Potwierdzamy, że firma INVESTMAG s.c. wywiązała się rzetelnie z obowiązków określonych w umowie i możemy polecić ich jako solidnego partnera biznesowego.

  Piotr Pułkowski
  Kierownik Działu Marketingu

COMP SA Oddział Nowy Sącz - NOVITUS

 • 859

  Jednym z długofalowych działań wykonywanych wspólnie z firmą Investmag s.c. było przygotowanie nowoczesnego i innowacyjnego serwisu internetowego służącego do przedstawienia szerokiej oferty kompleksowych rozwiązań dla obsługiwanych sektorów oraz wykonanie EXTRANET-u dla pracowników i partnerów handlowych firmy.

  Firma Investmag pomogła nam przygotować szczegółową specyfikację na podstawie, której zostały wykonane liczne moduły funkcjonalne serwisu internetowego dostosowane do naszych potrzeb. Proces wdrożeniowy przebiegał zgodnie z określonym w harmonogramie schemacie prac z zachowaniem wszystkich terminów realizacji.

  Z uwagi na to, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Investmag s.c.
  z przyjemnością polecamy ją jako zaufanego i solidnego partnera do stałej współpracy.

  Piotr Marzec
  Dyrektor ds. Marketingu i PR

Losan Pharma GmbH

 • 910

  Die positivste Überraschungbei der Arbeit mit Investmag war die Art und Weise der Bestellung, die auf einem fortgeschritten Projekt-Management-System basierte.
  Dieses sorgte für eine effektive Kommunikation, sodassder sprachliche und geographische Abstand zwischen den beiden Firmen nicht wahrgenommen wurde.
  Losan empfiehlt Investmag als einen verlässlichen Partner für die Zusammenarbeit, der auch komplexe Projekte effizient und zeitnah impementieren kann.

  Mit freundlichen Grüßen

  Dr. Jens Morgenthaler / Dr. Thomas Andresen
  Geschäftsführer

Barlinek S.A.

 • 906

  Podczas prac koncepcyjnych i programistycznych współpraca z zespołem INVESTMAG przebiegała zgodnie z określonym harmonogramem, a jakość wykonanych usług i wprowadzonych rozwiązań w pełni spełnia nasze założenia projektowe, które zamieszczamy w załączniku do referencji.

  Chcemy również zwrócić uwagę na zaangażowanie grupy roboczej w zlecone prace oraz na szybkość wykonywania poprawek podczas trwania realizacji. Po uruchomieniu serwisu podjęliśmy decyzję o dalszej współpracy z firmą INVESTMAG s.c. przy realizacjach związanych z markami:

  • ECOPELLET
  • ECOBRIKETTS
  • ECOSTARTER
  • F1 POWER

   

  Rekomendujemy współpracę z agencją INVESTMAG s.c. podczas wdrażania dedykowanych rozwiązań programistycznych i graficznych.

  Piotr Twardowski
  Koordynator ds. marketingu internetowego

Polfa Warszawa S.A

 • 860

  Powierzyliśmy firmie INVESTMAG  s.c. stworzenie wyróżniającego się na tle konkurencji serwisu korporacyjnego ukierunkowanego na końcowego odbiorcę i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego jak i samej współpracy.

  Pracownicy tej firmy to osoby bardzo komunikatywne, kreatywne, które na bieżąco śledzą trendy i działania rynku reklamowego w Internecie. Cechuje ich nie tylko profesjonalizm usług ale również ogromne zaangażowanie w prowadzone prace.

  Kontakt z nimi przebiegał bezproblemowo i szybko doszliśmy do wspólnej koncepcji  prowadzonych działań. Jeszcze raz rekomendujemy agencję INVESTMAG s.c. jako solidnego partnera podczas przygotowania nowoczesnych serwisów internetowych.

  Tomasz Trela
  Dział Public Relations

Mostostal Warszawa S.A.

 • 867

  Potwierdzam, że prace związane z tworzeniem stron przebiegały bez zarzutów i w terminie, a zespół grafików dokonał wszelkich starań, by sprostać naszym oczekiwaniom.

  Polecam usługi firmy Investmag, jako solidnego i odpowiedzialnego partnera przy realizacji serwisów internetowych.

  Piotr Dymarski
  Biuro Analiz i Rozwoju R&D Engineer

NITROERG S.A.

 • 868

  Współpraca z firmą układała się bardzo dobrze dzięki nowoczesnym metodom współpracy, fachowością i otwarciem na klienta. Biorąc pod uwagę solidność, w pełni profesjonalne zaangażowanie oraz kompetencje pracowników możemy polecić korzystanie z usług firmy INVESTMAG s.c.

  Sławomir Kwiatkowski
  Członek Zarządu / Dyrektor ds. Rozwoju i Produkcji

Zakłady Automatyki POLNA S.A.

 • 866

  Ciekawy pomysł, niestandardowa realizacja oraz wyjątkowa obsługa – tak określiłbym naszą współpracę z firmą INVESTMAG. Podczas prac nad wspólnym projektem na każdym etapie mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo z zakresu marketingu internetowego, koncepcji kreatywnych i rozwiązań programistycznych. Po dokładnym określeniu naszych potrzeb specjaliści z grupy INVESTMAG przygotowali dla nas plan działania, który został wdrożony z sukcesem.

  W trakcie realizacji wiedzieliśmy na bieżąco jakie działania są wykonywane i mogliśmy w każdym momencie zobaczyć i ocenić postęp prac.

  Nasza firma współpracowała już z licznymi firmami z branży IT lecz nigdy nie mogliśmy liczyć na tak kompleksową obsługę ze strony jednego wykonawcy.

  Zespół INVESTMAG to grupa dobrze dobranych specjalistów, którzy w elastyczny sposób zajmują się wdrożeniami programistycznymi dla największych firm w Polsce – osobiście cieszę się, że mogę z nimi współpracować.

  mgr inż. Dariusz Fil
  Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

Cerkolor

 • 854

  Celem jaki postawiliśmy sobie do realizacji w pierwszym kwartale 2012r. było kompleksowe przygotowanie nowych serwisów internetowych wspomagających sprzedaż płytek ceramicznych CERKOLOR. Podczas wyboru agencji kierowaliśmy się głównie doświadczeniem przy podobnych realizacjach, zakresem wdrożenia dedykowanych rozwiązań programistycznych oraz referencjami.

  Po spotkaniu roboczym z firmą INVESTMAG s.c. na którym ustaliliśmy harmonogram i zakres współpracy postanowiliśmy powierzyć im wykonanie czterech serwisów:

  Jakość obsługi i wykonanych w terminie zadań potwierdza fakt, że jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z pracownikami firmy INVESTMAG s.c.

  Rekomendujemy firmę INVESTMAG s.c. z Dąbrowy Górniczej przy wszystkich projektach, w  których kluczowym warunkiem powodzenia jest terminowe oddanie prac oraz wysoka jakość obsługi.

  Renata Sajdak
  Prezes Zarządu

Gambit Lubawka Sp. z o.o.

 • 907

  Prace programistyczne oraz graficzne związane z przygotowaniem nowego serwisu internetowego www.gambitgl.pl zleciliśmy w pierwszym kwartale 2012 r. firmie INVESTMAG s.c.
  z Dąbrowy Górniczej.  Do zakresu prac należało między innymi:

  • opracowanie nowego wizerunku firmy
  • przygotowanie dedykowanego katalogu produktów z możliwością wysyłania zapytań ofertowych
  • wykonanie zamkniętej strefy komunikacyjnej z partnerami firmy, przekazującej informacje o produktach
  • wdrożenie systemu newsletter-a
  • przygotowanie serwisu do obsługi 11 wersji językowych
  • wdrożenie otwartej platformy CMS DRUPAL 7

  Zlecone zadania zostały wykonane terminowo i zgodnie z naszymi założeniami. Jakość prac oraz obsługi zasługuje na wyróżnienie. Po wykonaniu realizacji zostaliśmy przeszkoleni w zakresie zarządzania systemem CMS DRUPAL 7.

  Polecamy współpracę z firmą INVESTMAG s.c. ze względu na kompleksowość świadczonych usług i indywidualne podejście do Klienta.

  Jacek Głuszyński
  Dyrektor Finansowy / Główny Księgowy / Prokurent

Bumar Amunicja SA

 • 853

  Profesjonalizm, innowacyjne podejście oraz zaangażowanie wykazywane przez pracowników firmy INVESTMAG s.c. zaowocowały powstaniem strony w pełni spełniającej oczekiwania naszej firmy. Efekty wykonanych prac znacznie polepszyły nasze relacje z klientami oraz pokazały naszą firmę w nowoczesnym świetle.

  Doskonały kontakt, sprawność działania i rzetelność usług świadczonych przez INVESTMAG S.C. zasługują również na rekomendację. W przyszłości będziemy z całą pewnością korzystać
  z ich usług.

  mgr inż. Piotr Jaromin
  Członek Zarządu / Dyrektor ds. Handlu i Marketingu

Sanfarm Sp. z o.o.

 • 871

  Profesjonalnie przygotowany projekt graficzny, obsługa na wysokim poziomie oraz znajomość branży farmaceutycznej – takie były nasze kryteria, którymi kierowaliśmy się przy wyborze agencji interaktywnej.

  Podczas rozmów i ustaleń postanowiliśmy zaufać agencji INVESTMAG- z czego jesteśmy dzisiaj bardzo zadowoleni. Przygotowany projekt jest oryginalny i dokładnie wpasowuje się w nasze wytyczne korporacyjne, a same prace przebiegały w ustalonym terminie i były wykonane z należytą starannością.

  Całe przedsięwzięcie traktujemy jako bardzo udane i polecamy usługi INVESTMAG s.c przyszłym klientom.

  Tomasz Warszawski
  Członek Zarządu

ZRUG sp. z o.o.

 • 865

  Przedstawiony zakres prac wykonano zgodnie z umową i ustalonym harmonogramem wykazując się dobrą organizacją pracy, fachowością i znajomością najnowszych technologii informatycznych, zapewniając wysoką jakość zrealizowanego projektu.

  Wykonanie przez firmę INVESTMAG s.c. wszystkich prac z pełnym profesjonalizmem, należytą starannością i terminowo, pozwala nam polecić jej usługi również innym przedsiębiorstwom.

  Szymon Szurkowski
  Dyrektor Pionu Wykonawstwa Gazowniczego

Fabud WKB SA

 • 856

  Z firmą INVESTMAG s.c. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej współpracujemy nieprzerwanie od 2007 roku. Podczas naszej współpracy opracowaliśmy dwa serwisy  internetowe oparte na funkcjonalnym systemie CMS oraz liczne projekty graficzne , które wykorzystaliśmy podczas przygotowania identyfikacji wizualnej naszej firmy.

  Wszystkie przygotowane i wdrożone projekty w pełni nas usatysfakcjonowały. Wykonawca sprostał wszystkim naszym wymaganiom, a co najważniejsze przygotowane prace są w opinii naszych klientów bardzo przejrzyste i czytelne.           

  Projekty graficzne są profesjonalnie przygotowane i wyróżniają się na tle firm konkurencyjnych z naszej branży. Korekty oraz modyfikacje następują szybko i bezproblemowo, a każda uwaga jest natychmiast rozpatrywana i rozwiązywana w oparciu o wiedzę marketingową.

  Brygida Gniewowska
  Członek Zarządu / Dyrektor Marketingu i Handlu

Zakłady Przemysłu Cukierniczego SKAWA SA.

 • 872

  Potwierdzamy wykonanie przez firmę INVESTMAG s.c. z Dąbrowy Górniczej strony internetowej skawa.com.pl. Założeniem projektu było stworzenie nowoczesnego serwisu wizerunkowo – produktowego.

  Zadania zostały wykonane terminowo, wykonawca na każdym etapie współpracy wykazał się pełnym profesjonalizmem.

  mgr Andrzej Dąbrowski
  Prezes Zarządu

Komatsu Poland Sp. z o.o.

 • 858

  Do wspólnie wykonanych projektów warto zaliczyć następujące zlecenia:

  • przeprowadzenie liftingu i poprawia usability  serwisu internetowego www.komatsupoland.pl,
  • przygotowanie platformy Intranet-owej dla naszych pracowników, 
  • bieżąca obsługa w zakresie opracowania  graficznego  materiałów promocyjnych

  Współpraca, w tym wszelkie konsultacje, wymiana informacji wraz z przeprowadzonymi poprawkami przebiegały sprawnie i szybko. Otrzymany w wyniku realizacji zamówienia produkt końcowy w postaci nowoczesnego serwisu internetowego został wykonany nie tylko w bardzo krótkim terminie, ale też charakteryzuje się wysoką jakością i estetyką.

  Tomasz Rudny
  Dyrektor marketingu i sprzedaży

Vinsvin Sp. z o. o.

 • 873

  Z Investmag s.c stale współpracujemy od 2007 roku i jest to już kolejna odsłona strony. Jesteśmy w pełni zadowoleni jej przejrzystością oraz łatwością obsługi systemu do zarządzania treścią połączonego z systemem do składania zamówień. 

  Zespół Investmag s.c. ze zleconego zadania wywiązał się terminowo, prezentując profesjonalizm i wysoką jakość oferowanych usług.

   

  Jolanta Cebula
  Prezes Zarządu

Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

 • 864

  Grupę INVESTMAG tworzą ludzie, którzy posiadają rozległe zainteresowania przez co wszystkie ich projekty są wyjątkowe i  indywidualnie przygotowane z uwzględnieniem oczekiwań klienta. W naszym projekcie poza widocznymi pracami graficznymi, które nasi odbiorcy bardzo docenili, bardzo dużo pracy skupili na przygotowaniu serwisu pod pozycjonowanie i specjalne aplikacje dedykowane np. moduł pogodowy.

  Podsumowując INVESTMAG to fachowcy, których z całą pewnością polecamy przyszłym klientom, którzy będą myśleć o zmienie swojego wizerunku.

  Grzegorz Czochara
  Członek Zarządu

Metalpol

 • 1047

  Branża odlewnicza od lat się zmienia. Wielkie zakłady przemysłowe przekształcają się w wyspecjalizowane firmy, dostarczające wysokiej jakości produkty dla konkretnych odbiorców. Dążymy do zbudowania i utrwalenia wizerunku firmy dynamicznej, profesjonalnej i wysoko wyspecjalizowanej.  Podstawowym narzędziem do budowania tego wizerunku miał w założeniu być nasz nowy serwis internetowy. Jego wykonanie powierzyliśmy Agencji Investmag S.C., kierując się jej doświadczeniem, osiągnięciami i zaprezentowanymi przez zespół projektowy pomysłami. Wybór, którego dokonaliśmy, okazał się niezwykle trafny. Na każdym z etapów prac mogliśmy liczyć na wsparcie i profesjonalny konsulting.  Efektem działań Agencji Investmag S.C. jest strona internetowa, która prezentuje naszą firmę jako dynamiczną i nowoczesną, a zarazem w sposób bardzo czytelny i przejrzysty przedstawia naszą ofertę produktową.  Dzięki temu serwisowi zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji.

  Grzegorz Skrzypek
  Dyrektor Handlowy

Terravita sp. z o.o.

 • 1133

  Współpraca z firmą Investmag przy wdrażaniu nowej strony internetowej przebiegała na wysokim poziomie. Nowoczesny design zaproponowanego serwisu, zgodny z aktualnymi trendami rynkowymi, w pełni spełniający kryteria briefu, zadecydował o nawiązaniu naszej współpracy.

  Produkt finalny w 110% spełnił nasze oczekiwania. Strona została oparta o popularny system CMS, a dzięki w pełni zrozumiałym instrukcjom (w formie krótkich filmów szkoleniowych przygotowanych przez Investmag, dedykowanych naszej stronie), zarządzanie treścią nie wymaga posiadania wiedzy z zakresu Web Design'u - jest proste, szybkie i tanie.

  Polecam firmę Investmag jako partnera przy budowie serwisów WWW.

  Paweł Brzeziński
  Kierownik Działu Marketingu

499 - Piotr Holdenmajer

 • 1099

  Wybrałem Agencję Investmag, ponieważ zaproponowała najbardziej oryginalną koncepcję graficzną oraz technologie Single Page i RWD. Bardzo dobrze współpracowało mi się ze wszystkimi członkami zespołu projektowego. W efekcie powstał serwis, którego potrzebowałem i oczekiwałem.Oryginalny, przyciągający uwagę, dostępny na wszystkich urządzeniach i prosty w zarządzaniu. Wybór Agencji Investmag był bardzo dobry wyborem.

  Piotr Holdenmajer
  Właściciel

Libor Salony meblowe

 • 1015

  Z przyjemnością mogę polecić firmę Investmag s.c. jako solidnego i wiarygodnego partnera w e-biznesie. O wyborze agencji zadecydowało przede wszystkim ich doświadczenie, wiedza oraz elastyczność i zrozumienie naszych potrzeb.

  Wykonany projekt serwisu dla Salonów Meblowych LIBOR spełnia wszystkie nasze wymagania graficzne, funkcjonalne oraz programistyczne. Wdrożony system CMS DRUPAL do zarządzania stroną okazał się wyjątkowo intuicyjny w obsłudze, co jest bardzo istotne przy tak obszernym asortymencie.

  Po wykonaniu realizacji cały czas możemy liczyć na pomoc techniczną oraz propozycje rozwoju portalu o dodatkowe możliwości ułatwiające nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami.

  Jestem przekonany, że współpraca z agencją Investmag s.c. będzie korzystna dla tych z Państwa, którzy oczekują profesjonalnych usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta za rozsądną cenę.

  Rafał Borowski
  Właściciel

Pizzeria Ristorante SICILIA

 • 1016

  W końcówce roku 2010 firma Investmag wykonała serwis sycylia.com. Jednym z etapów prac było zaprojektowanie interfejsu graficznego i architektury informacji. Podczas tego etapu prac wykonano szereg makiet internaktywnych i badań z udziałem użytkowników, mających głównie na celu usprawnienie procesu zamawiania asortymentu firmy. 

  Prace zostały wykonane terminowo i były kontrolowane za pomocą programu do zarządzania projektami, co powodowało bardzo płynny obieg informacji.

  Aneta Ligowska
  Specjalista ds. marketingu

PEC – Gliwice Sp. z o.o.

 • 869

  W imieniu PEC – Gliwice Sp. z o.o. Pragniemy rekomendować usługi firmy Investmag s.c.

  Profesjonalizm, kompetencja, zaangażowanie i miły kontakt z klientem, to zalety, dzięki którym współpraca z firmą Investmag układała i nadal układa się bardzo dobrze.

  Barbara Przeworska
  Wiceprezes Zarządu / Główny Księgowy

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o.

 • 1046

  Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. poleca Agencję Interaktywną INVESTMAG jako profesjonalnego partnera w zakresie modernizacji serwisów internetowych. Agencja wywiązała się terminowo z zaleconych zadań. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, a pracownicy firmy elastycznie dostosowali się do naszych oczekiwań. Firma współpracuje z Klientami, wykorzystując system do zarządzania projektami. Dzięki takiemu rozwiązaniu cała komunikacja dotycząca projektu znajduje się w jednym miejscu. System CMS Drupal, który został wdrożony w naszym serwisie okazuje się bardzo efektywnym rozwiązaniem, a przede wszystkim bardzo prostym w obsłudze.

  Józef Adam Bela
  Wiceprezes zarządu

AKME

 • 850

  Współpraca z Account Managerem firmy Investmag, Panem Bartoszem Bryła, na każdym etapie przebiegała bardzo sprawnie. Zarówno w odniesieniu, do jakości obsługi, jak i efektów firma Akme pozytywnie rekomenduje firmę Investmag w zakresie tworzenia stron internetowych.

  Paweł Luzeńczyk
  Product Manager

Arsanit

 • 851

  Prace projektowe prowadzone były bardzo sprawnie, kreatywnie i co ważne - cały czas z bieżącą konsultacją co do wykorzystanych rozwiązań i mechanizmów. W efekcie stworzony został serwis internetowy, który jest całkowicie zgodny z oczekiwaniami firmy ARSANIT.

  Także przy okazji innych wspólnych realizacji każdorazowo spotykaliśmy się z kreatywnością i zaangażowaniem w działanie oraz profesjonalną obsługą i doradztwem - słowem, pełen profesjonalizm ze strony INVESTMAG.

  Z przyjemnością rekomendujemy Agencję Interaktywną INVESTMAG tym wszystkim, którzy oczekują najwyższego poziomu obsługi.

  Krzysztof Skrobot
  Prezes Zarządu

Zakład Metalowy „PLAST-MET”

 • 870

  Zespół zaangażowany w tworzenie naszego serwisu wykazał się doskonałym zrozumieniem potrzeb, kreatywnością, pełną dyspozycyjnością oraz profesjonalizmem.

  Wysoki poziom wykonanych prac spełnił nasze oczekiwania oraz wymagania, wobec czego pragniemy polecić Firmę INVESTMAG jako rzetelnego partnera biznesowego.

  Adam Żyła
  Właściciel Z.M. "Plast-Met"

Corrimex

 • 855

  Agencję Interaktywną INVESTMAG wybraliśmy spośród wielu firm zajmujących się kompleksową obsługą  w zakresie projektowania serwisów internetowych ponieważ od pierwszych rozmów wykazywali się kompetencją połączoną z komunikatywnością.

  Podczas prowadzonych prac kontaktowaliśmy się drogą telefoniczną i elektroniczną co w znacznym stopniu usprawniło przebieg informacji i pozwoliło nam przygotować serwis w bardzo szybkim czasie. Na każdym etapie prowadzonych prac mogliśmy liczyć na fachową pomoc dotyczącą marketingu, koncepcji graficznej oraz rozwiązań programistycznych.

  Współpracę oceniamy za owocną i polecamy Agencję Interaktywną INVESTMAG z Dąbrowy Górniczej firmom, które zamierzają zmienić swój wizerunek na lepsze.

  Janusz Sałapatek
  Współwaściciel

Stump - Hydrobudowa Sp. z o.o.

 • 863

  Obsługa i jakość wykonania serwisu internetowego została przygotowana z należytą starannością z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Samodzielna edycja strony jest prosta i funkcjonalna, a wdrożony CMS spełnia wszystkie nasze wymagania.

  Pragniemy zarekomendować firmę INVESTMAG s.c. jako rzetelnego partnera realizującego projekty związane z przygotowaniem serwisów internetowych B2B.

  mgr inż. Rajmund Pawlak
  Prezes Zarządu

Biesiada z Kuroniem Catering Sp. z o.o.

 • 857

  Praca nad naszą stroną przebiegała szybko i sprawnie. Wszelkie nasze uwagi przyjmowane były w atmosferze dalszej chęci do współpracy. Jakiekolwiek zmiany na naszej stronie wykonywane były prawie natychmiastowo i według naszych potrzeb.

  Pragnę także podziękować za szczegółowe doradztwo marketingowe związane z naszą działalnością, przez co mogliśmy zbudować  wizerunek firmy Biesiada z Kuroniem
  Catering Sp.z o.o. tak, aby spełniał on oczekiwania naszych klientów.                 

  Usługi doradztwa oraz fachowej pomocy w rozwiązywaniu wszelkich naszych problemów dotyczących funkcjonowania strony, stoją na bardzo wysokim poziomie.

  Włodzimierz Cała
  Członek Zarządu

Glas Schmuck Atelier

 • 908

  Die Firma Investmag s.c. hat für meine Glasperlen Manufaktur
  eine spezifische Website geschaffen, die auf mich als
  Glaskünstlerin perfekt und individuell zugeschnitten wurde. Die
  Möglichkeiten des Content-Management-System Drupal 7
  haben mich überzeugt was die Anwendung und die Verwaltung
  der Website angeht.

  Die verschiedenen Facetten meiner Arbeit wurden in den
  Vordergrund gestellt und auf eine moderne und auch elegante
  Weise mit der farblichen Gestaltung der Website zum Ausdruck
  gebracht. Die wirkungsvolle Anordnung der Seiten lassen ein
  effektives Arbeiten zu.

  Somit habe ich mit der Firma Investmag s.c. einen
  zuverlässigen und kreativen Geschäftspartner gefunden. Danke
  für die Zusammenarbeit. Ich wurde jederzeit umfassend und
  ergebnisorientiert beraten und bin mit meiner neuen Website
  sehr zufrieden.

  Ulrike Kreiterling
  Geschäftsführer

Hurtownia "Skorpion"

 • 862

  O wyborze firmy INVESTMAG zadecydowało przede wszystkim ich bogate doświadczenie w branży, wiedza oraz elastyczność i zrozumienie potrzeb naszej firmy. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz płynnej komunikacji zrealizowaliśmy wspólny projekt.

  Wszystkim zainteresowanym pragniemy zarekomendować Agencję Interaktywną INVESTMAG jako sprawdzonego i pewnego partnera w wielozadaniowych projektach internetowych. Współpraca z nimi to przyjemność, szczerze polecamy.

  Marek Piórkowski
  Dział Handlowy