posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

Panele hurtowe B2B - automatyzacja i wzrosty sprzedaży

System B2B staje się w dzisiejszych czasach standardem branżowym, który skutecznie wspiera procesy sprzedażowe. Jak zwiększyć sprzedaż dzięki sprzedaży hurtowej B2B? Poniżej przedstawiamy najważniejsze aspekty.

Platforma B2B gwarancją wysokiej jakość obsługi klienta

Wdrożenie do firmy panelu B2B wpływa na jakość obsługi klienta. Panele hurtowe B2B dają możliwość samodzielnego robienia zakupów - w szybki i łatwy sposób. Dzięki temu, klient staje się samoobsługowy, co oznacza, że handlowcy mają dużo więcej czasu na pracę, bez konieczności ciągłej wymiany wiadomości e-mail czy odbierania telefonów. Im prościej klient może zamówić towar, tym chętniej i częściej będzie korzystał z takiego rozwiązania w przyszłości. Ponadto klient na bieżąco może sprawdzać status swoich zamówień, operować działaniami w koszyku, czy wyszukiwać produkty, gdyż panel kontrahenta B2B działa 24/7 w tym na urządzeniach mobilnych. Wdrożenie panelu B2B to także stały dostęp do cenników, promocji oraz historii konta. 

Automatyzacja i zwiększenie sprzedaży dzięki panelowi B2B

Panele hurtowe B2B pozwalają na automatyzację procesu sprzedaży w firmie, zmniejszając przy tym zapotrzebowanie zatrudnienia nowych pracowników. Dobra platforma B2B jest narzędziem bardzo intuicyjnym, która daje wiele możliwości w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży. 

Dzięki integracji hurtowni B2B z systemem ERP lub finansowo księgowym — SAP, Enova ERP 365, Comarch XL, Comarch Optima, Symfonia ERP, Symfonia Handel, Microsoft Dynamics - faktury generowane są automatycznie, a stany magazynowe na bieżąco aktualizowane. 

Na zwiększenie sprzedaży wpływa także widoczność firmy w wyszukiwarce Google. W dzisiejszych czasach to bardzo ważny aspekt, którego firmy nie mogą lekceważyć. Na stronie zwiększa się ruch, co umożliwia sprawne i efektywne pozycjonowanie   w wyszukiwarce - widoczność firmy już w pierwszych wynikach. To idealny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz sprzedaż produktów. 

 

Tworzenie indywidualnych ofert i cenników - celem przyciągnięcia klientów 

Tworzenie indywidualnych ofert cenowych to w handlu bardzo ważny i popularny model   w obsłudze klienta. Poprzez panel B2B każdy klient ma stały dostęp do swoich indywidualnych cenników, bez konieczności kontaktu z handlowcem, co również niweluje ryzyko podania błędnej oferty cenowej. Odpowiednia oferta dostosowana do potrzeb klienta sprawi, że relacje z nim staną się pozytywne i długofalowe. Klient otrzymuje dokładnie to, czym jest zainteresowany - bez konieczności filtrowania nie interesujących go treści. 

 

Panele B2B - nowoczesnym katalogiem produktów 

Panele B2B umożliwiają pracę na najwyższym poziomie. Możliwość generowania ofert, obrazy o wysokiej rozdzielczości, wzbogacone opisem, specyfikacją, opiniami i innymi potrzebnymi informacjami - to tylko kilka przykładów korzyści, jakie płyną z posiadania panelu hurtowego B2B. Od teraz w jednym miejscu znajdują się wszyscy klienci, wraz ze swoją historią zamówień, fakturami oraz indywidualnymi ofertami i cenami. Do tego intuicyjny proces zakupu, skutecznie zachęca klientów do robienia większych zamówień. Zamknięcie    i wzrosty sprzedaży - nigdy nie były tak szybkie, jak teraz. 

 

Jesteśmy producentem paneli B2B oraz B2C — sklepów internetowych, zintegrowanych z popularnymi platformami ERP —  panel B2B dla SAP, panel B2B dla Enova ERP 365, panel B2B dla Comarch XL, panel B2B dla Comarch Optima, panel B2B dla Symfonia ERP, panel B2B dla Symfonia Handel, panel B2B dla Microsoft Dynamics.

Jeśli szukasz panelu B2B zwiększającego sprzedaż — porozmawiaj z naszym konsultantem, który przeprowadzi prezentację systemu. 

 

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Napisz

Odwiedź nas

Investmag s.c.
ul. Podlesie 3
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 793 65 26

 

Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.