posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

System B2B dla Sage Symfonia HandelSystem B2B dla Sage Symfonia Handel

Platforma B2B dla Sage Symfonia Handel

B2B dla Sage Symfonia Handel

W ofercie Investmag posiadamy nowoczesny system B2B, współpracujący z Symfonia Handel. Platforma B2B automatyzuje praktycznie wszystkie aspekty, efektywnej sprzedaży hurtowej. Klienci -decydując się na naszą platformę dostają gotowe, bardzo rozbudowane narzędzie, które dodatkowo można bardzo szybko rozwinąć o moduły dedykowane, wspierające konkretne procesy biznesowe Klienta. Naszą dużą przewagą konkurencyjną, jest czas dostarczenia nowych modułów dedykowanych. Znając doskonale swój produkt i wykonując wszystkie prace we własnym zakresie, zapewniamy bardzo szybki rozwój platformy.

 

Podczas projektowania platformy B2B, przeprowadziliśmy bardzo dokładną analizę oprogramowania współpracującego z Symfonia Handel, dostępnego na naszym rynku. Odbyliśmy wiele rozmów z użytkownikami, następnie korzystając z ich doświadczeń przygotowaliśmy system, który działa stabilnie i szybko.

W naszej ofercie posiadamy również sklep internetowy B2C - ImStore
oraz oprogramowanie typu CRM - ImCRM.

Każdy z systemów można zakupić osobno lub jako jedną współpracującą całość.
Masz pytanie? Nasi konsultanci udzielą wyczerpujących odpowiedzi.

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam na prezentację systemu B2B

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Przykłady rozwiązań platformy ImB2B dla Symfonia Handel:

 

  • Wysyłanie danych z zachowaniem integralności - Dane z platformy ImB2B są dostarczane do Sage Symfonia Handel za pośrednictwem raportów. Aby zachować spójność pomiędzy zewnętrznymi i wewnętrznymi danymi, raporty są uruchamiane w czasie rzeczywistym lub w zdefiniowanej pętli czasowej 
  • Szybkie pobieranie danych z Symfonia Handel - Wszystkie potrzebne informacje pobieramy bezpośrednio z bazy danych Symfonii Handel. Takie rozwiązanie pomogło uzyskać działanie systemu w trybie ciągłym.
  • Zawsze aktualne dane - Opracowane przez nas algorytmy i mechanizmy, dostarczają Klientom zawsze aktualne dane o klientach i stanach magazynowych, bez utraty szybkości działania platformy B2B dla Symfonia Handel.
  • Generowanie faktur i płatności - Platforma pozwala na zdefiniowanie daty,od której pobrane zostaną płatności dla Klientów B2B, w momencie pierwszego uruchomienia platformy. Moduł po analizie wyświetla Klientowi płatności, z odpowiednio zdefiniowanymi statusami np: “zapłacone” lub “przeterminowane”. Klient ma do wyboru faktury historyczne i aktualne. 
  • Indywidualne cenniki i rabaty - Cenniki i zdefiniowane rabaty, są przez platformę na bieżąco aktualizowane. Klient po zalogowaniu, ma do wglądu przygotowane indywidualnie dla niego ceny i warunki rabatowe.
  • Integracja adresów dostaw - ImB2B pozwala na integrację z Sage Symfonia wszystkich adresów dostaw. Nowe adresy dostawy, można definiować i dodawać z poziomu platformy B2B. Zdefiniowany nowy adres dostawy - zostanie wysłany do systemu Symfonia, bez ingerencji administratora. 
  • Zawsze aktualne informacje o zamówieniu - Za pośrednictwem platformy można śledzić status zamówienia, dostając tym samym zawsze aktualną informację na temat złożonego zamówienia.
  • Konfigurowalna prezentacja stanów magazynowych - Za pośrednictwem platformy można na kilka sposobów prezentować zawartość stanów magazynowych. Może to być, przykładowo realne odzwierciedlenie i prezentacja dokładnej liczby sztuk danego asortymentu (np 123). Może to być również, prezentacja bardziej ogólna, na zasadzie terminów mało-dużo- średnio. ImB2B jest platformą łatwą do konfiguracji, mając na celu stanie się elementem strategii biznesowej danej firmy, 
  • Możliwość definiowania produktów specjalnych - Produkty specjalne definiuje się w Symfonia ERP, natomiast wyświetla w platformie B2B. Panel administracyjny platformy, pozwala na pełną kontrolę sposobu ich wyświetlania. Administrator - ma możliwość włączania lub wyłączania kupowania produktów, dowolnemu Klientowi platformy.  

O Symfonia Handel

Symfonia Handel to oprogramowanie finansowo - księgowe przeznaczone dla firm handlowych i usługowych. System Symfonia Handel, daje użytkownikowi ciągły dostęp do aktualnych danych - wspierając tym samym zarządzanie firmą. 

Popularność oprogramowania Symfonia Handel na naszym rynku, zapewnia Klientom gwarancję dużej poprawności prawno- podatkowej systemu.

Oprogramowanie Symfonia Handel jest oparte na bazie danych Pervasive.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.