posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

ImStore - sklep internetowy B2CImStore - sklep internetowy B2C

Dla kogo jest ImStore?

Dla firm potrzebujących skutecznego narzędzia do sprzedaży online.

Na bazie oprogramowania ImStore tworzymy dedykowane sklepy internetowe.

Bardzo duża ilość modułów, integracja z innymi kanałami sprzedaży (np. Allegro), płatnościami (PayU, PayPal, AlliPay), systemami kurierskimi (DHL, DPD, Poczta Polska) oraz możliwość integracji z popularnymi programami księgowymi i ERP (Comarch, Symfonia, Enova, Trawers ERP, ImCrm i inne), czy serwisami społecznościowymi, pozwala zaspokoić wymagających Klientów. Rozwinięcie platformy o funkcjonalność Multisklep to możliwość posiadania nieograniczonej ilości sklepów, zarządzanych z jednego panelu.

Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam na prezentację systemu ImStore

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Opinia Klienta


Na początku 2016 roku firma Investmag wykonała dla nas sklep internetowy na autorskiej platformie ImStore. 

Platforma została wyposażona w innowacyjny, dedykowany dla naszego sposobu sprzedaży, system prezentacji produktów w sklepie. Pracownicy Investmag przeprowadzili nas przez proces wytworzenia specyfikacji, służąc profesjonalną pomocą i wsparciem, na każdym etapie. Sklep został zintegrowany z systemem ERP naszej firmy. Wdrożone zostały rozwiązania automatyzujące procesy sprzedażowe. Projekt został zrealizowany w systemie zakupu licencji oraz wykonaniu dedykowanych prac w modelu time&materials. 

Możemy polecić Investmag jako profesjonalnego partnera.

Danuta Małż Prezes Zarządu
POLONTEX S.A.
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat
Wykonaliśmy realizacje dla przeszło 300 Klientów
Mamy doświadczenie w wymagających integracjach
Stale wspieramy naszych Klientów

Co zyskasz po wdrożeniu ImStore?

 • Skuteczne narzędzie do sprzedaży online.         
 • Sklepy wykonujemy w technologii RWD -  Klienci będą mogli robić zakupy, wykorzystując urządzenia mobilne.
 • Skomplikowane integracje to dla nas zwykła, codzienna praca. Jeżeli chcesz zintegrować sklep z innymi systemami i zasilić aktualnymi stanami magazynowymi dostawców, to trafiłeś w dobre miejsce. Znamy się  bardzo dobrze na integracjach z systemami ERP (Comarch, Symfonia, Enova, Trawers ERP i inne).    
 • Jeżeli korzystasz z Allegro, to pełna dwustronna integracja znacznie uprości i przyspieszy pracę.
 • Integracja z porównywarkami (Ceneo, Nokaut, Skąpiec) rozwinie kanały sprzedaży.
 • Program lojalnościowy pomoże utrzymać stałych Klientów.
 • Jeżeli posiadasz sklep stacjonarny to wprowadzisz firmę w trend omnichannel, zachowując spójną politykę cenową, integrując się z programem księgowym lub ERP.

 

Omnichannel – bardzo uproszczając, to połączenie wszystkich kanałów sprzedaży i dostępność produktu dla Klienta w każdy możliwy sposób. Produkt powinien być dostępny w sklepie stacjonarnym, internetowym (dostępnym na wszystkich urządzeniach – komputer, telefon, tablet), a sprzedawca powinien realizować wszystkie możliwe formy zakupu. Kanały powinny wzajemnie się uzupełniać i przenikać.

Przykład: jesteśmy w sklepie stacjonarnym i kupujemy obuwie, nie ma naszego rozmiaru. Mamy możliwość zamówienia obuwia w sklepie internetowym i odbioru w domu, lub sklepie stacjonarnym.

Co wyróżnia ImStore?

 • Jest przystosowany do przetwarzania dużej ilości produktów i ruchu na stronie.
 • Support – jesteśmy na rynku już ponad 10 lat i zawsze możesz na nas liczyć. Po wdrożeniu świadczymy usługę supportu i pomagamy rozwijać system.
 • Sklepy oparte na ImStore to autorskie rozwiązanie, wykonane przez doświadczonych programistów, oparte na własnym frameworku. Cały czas rozwijamy i udoskonalamy nasze oprogramowanie.
 • Wdrożenie – wiemy, że żadne oprogramowanie nie jest skuteczne, jeżeli nie potrafimy z niego dobrze korzystać. Twoi pracownicy dostaną filmy instruktażowe z obsługi systemu, po które będą zawsze mogli sięgnąć.     
 • Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która pracuje w zgranych, uzupełniających się zespołach. Masz dostęp do ich wiedzy na każdym etapie współpracy.    
 • Nasz sklep jest połączony z autorską platformą ImCRM. Jeżeli potrzebujesz takiego narzędzia, dostaniesz je w komplecie.
 • Możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły – oprogramowanie wchodzące w skład ImStore to nasze autorskie produkty i możemy je rozwijać w dowolny sposób, zależnie od Twoich potrzeb.
 • Zintegrujemy Twój sklep internetowy z dowolnym programem księgowym lub ERP – pozwala to na cykliczną wymianę informacji pomiędzy systemami. Integracja odpowiada za zarządzanie produktami i stanami magazynowymi.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.