posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

System B2B dla Sage Symfonia ERPSystem B2B dla Sage Symfonia ERP

System B2B dla Sage Symfonia ERP

B2B dla Sage Symfonia ERP

W ofercie Investmag posiadamy zaawansowany system B2B, przeznaczony do współpracy z Sage Symfonia ERP.
ImB2B to nasze autorskie oprogramowanie, podczas którego tworzenia pomagali nam doświadczeni managerowie z dziedziny sprzedaży partnerskiej. Powstała w ten sposób nowoczesna platforma, przeznaczona dla firm potrzebujących skutecznego narzędzia do sprzedaży produktów partnerom, w kraju i za granicą.

Platforma B2B dla Sage Symfonia ERP- została przygotowana jako oprogramowanie, które można swobodnie rozwijać o dodatkowe moduły dedykowane. Naszym ogromnym atutem jest fakt, że jesteśmy w stanie bardzo szybko dostarczyć Klientom nowe, dedykowane moduły. 

W przypadku firm sprzedających oprogramowanie w skali globalnej, jest to często długotrwały proces i potrzeby biznesowe Klienta, nie są zaspokajane w satysfakcjonującym przedziale czasowym.

 

W naszej ofercie posiadamy również sklep internetowy B2C - ImStore
oraz oprogramowanie typu CRM - ImCRM.

Każdy z systemów można zakupić osobno lub jako jedną współpracującą całość.
Masz pytanie? Nasi konsultanci udzielą wyczerpujących odpowiedzi.

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam na prezentację systemu B2B

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Integracja oprogramowania  ImB2B i ImStore z systemem Symfonia ERP rozwiązuje wiele problemów, z którymi stykają się Klienci potrzebujący wydajnego oprogramowania do sprzedaży online.

Przykłady rozwiązań:

 • Bezpieczna i wydajna wymiana danych - Integracja poprzez szyfrowane połączenie, z wykorzystaniem tunelu oraz indywidualnego tokena.
 • Integralność danych dostarczanych do systemu Sage Symfonia ERP - Wysyłane dane ze sklepu, są dostarczane do Symfonii poprzez system wbudowanych raportów. W zależności od potrzeb są to raporty uruchamiane “onTimer”, czyli w określonej pętli czasowej, bądź w realnym czasie - natychmiast po trafieniu na serwer. Pozwala to na zachowanie spójności, pomiędzy danymi zewnętrznymi  i wewnętrznymi.
 • Wydajne pobieranie danych z systemu Sage Symfonia ERP - Dla zachowania najwyższej wydajności dane pobierane są bezpośrednio z bazy danych, przy wykorzystaniu zoptymalizowanych zapytań SQL.
 • Zawsze aktualne dane - Wypracowaliśmy mechanizm, który pozwala Klientom dostarczyć zawsze aktualne dane i stany magazynowe, utrzymując bardzo szybkie działanie platformy B2B.
 • Płatności historyczne, faktury na żądanie - Możliwość określenia daty od której mają zostać pobrane płatności dla klientów B2B, podczas pierwszego uruchomienia platformy. Mechanizm poprzez dostarczone dane z Sage Symfonia ERP, dokonuje analizy i prezentuje Klientowi płatności, które mogą być: zapłacone, przeterminowane, lub do zapłaty. Dla lepszej przejrzystości faktury przeterminowane, zostają skonsolidowane do specjalnej wiadomości typu Flash Message i pokazane Klientowi, jako sumę wartości do zapłaty. Poprzez system pobierania historycznych lub aktualnych faktur - Klient sam decyduje, które dokumenty w formacie PDF, mają zostać pobrane do platformy B2B.
 • Cenniki - Platforma B2B zasilana jest cennikami A,B,C,D oraz ceną zakupu towaru.
 • Indywidualne upusty - Platforma B2B na bieżąco aktualizuje skonfigurowane cenniki oraz zdefiniowane warunki rabatowe. Zalogowany Klient otrzymuje wgląd do indywidualnych cen.
 • Adresy dostaw - Platforma B2B integruje z Sage Symfonia ERP, wszystkie zdefiniowane adresy dostaw. Klient na swoim koncie w systemie B2B może wybrać, na który adres ma zostać dostarczony towar. Klient z poziomu platformy B2B, może samodzielnie zdefiniować nowy adres dostawy, który zostanie wysłany do Sage Symfonia ERP, bez ingerencji administratora.
 • Statusy zamówień - Poprzez mechanizmy sprawdzające przepływ informacji, jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować zmiany zachodzące w zamówieniu. 
  ​W tym celu obsługujemy 3 statusy:
  Nowe - zamówienie utworzone na sklepie, które jeszcze nie trafiło do Sage Symfonia ERP.
  W trakcie realizacji - zamówienie, które zasiliło Sage Symfonia ERP.
  Zrealizowane - zamówienie, z którego został wystawiony dokument sprzedaży
 • Stany magazynowe - Poprzez ilość określonego towaru, system prezentuje Klientowi wiele pomocnych informacji, takich jak: możliwość zobaczenia realnych stanów magazynowych,  statusów dostępności definiowanych globalnie lub precyzyjnie, dla danego towaru. Właściciel platformy B2B decyduje, czy zostanie nałożona blokada na kupowanie towaru, kiedy zostanie przekroczony stan magazynowy, bądź taka restrykcja może stać pominięta. ImB2B dostosowuje się do wymagań, w każdym aspekcie strategii biznesowej.
 • Produkty specjalne - Definiując produkty specjalne w oprogramowaniu Sage Symfonia ERP, możemy swobodnie manipulować wyświetlaniem ich w platformie B2B. Administrator poprzez intuicyjny interfejs, włącza określonemu Klientowi możliwość kupowania produktów, z puli specjalnych.

O platformie Sage Symfonia ERP

Sage Symfonia ERP to oprogramowanie klasy ERP przeznaczone dla małych i średnich firm. Jest to bardzo popularne oprogramowanie w naszym kraju. 

Sage Symfonia ERP daje możliwość łatwego  dostępu do aktualnych i spójnych informacji, obejmujących różne obszary przedsiębiorstwa. System można dopasować dla firm z różnych segmentów rynku. Popularność oprogramowania Sage Symfonia ERP, powoduje powstawanie różnego rodzaju systemów przeznaczonych dla Sage Symfonia ERP.

 

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.