posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

Strony internetowe

Serwisy internetowe

zobacz portfolio

Specjalizujemy się w tworzeniu rozbudowanych stron i portali internetowych, zaawansowanych katalogów produktowych oraz dostarczaniu dedykowanych rozwiązań.

Doświadczenie zdobywamy już od 13 lat. Specjalizujemy się w systemach CMS Drupal i Wordpress.

Przez lata opracowaliśmy wiele autorskich modułów do tych systemów, z których korzystają nasi Klienci.

Wszystkie serwisy wykonujemy w technologii Responsive Web Design i są dostępne na wszystkich urządzeniach (Pc, tablet, telefon).

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Powiedz nam jakie chcesz osiągnąć cele, a my pomożemy Ci dotrzeć do idealnego Klienta

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Opinia Klienta

Prace programistyczne oraz graficzne związane z przygotowaniem nowego serwisu internetowego www.gambitgl.pl zleciliśmy w pierwszym kwartale 2012 r. firmie INVESTMAG s.c.

z Dąbrowy Górniczej.

Zlecone zadania zostały wykonane terminowo i zgodnie z naszymi założeniami. Jakość prac oraz obsługi zasługuje na wyróżnienie. Po wykonaniu realizacji zostaliśmy przeszkoleni w zakresie zarządzania systemem CMS DRUPAL 7.

Polecamy współpracę z firmą INVESTMAG s.c. ze względu na kompleksowość świadczonych usług i indywidualne podejście do Klienta.

Jacek Głuszyński
Dyrektor Finansowy
Wykonujemy strony internetowe od ponad 13 lat
Korzystamy z najbardziej nagradzanych systemów CMS Drupal i Wordpress
Kompleksowa obsługa - dostarczamy Klientom pełen pakiet usług dodatkowych
Służymy radą i wsparciem, zawsze na pierwszym planie stawiając interes Klienta.
Pozycjonowanie - od wielu lat skutecznie pozycjonujemy strony naszych Klientów
Służymy radą i wsparciem, zawsze na pierwszym planie stawiając interes Klienta

Opinia KlientaPEC Gliwice

Rekomendujemy usługi firmy Investmag. Profesjonalizm, kompetencja, zaangażowanie i miły kontakt z klientem, to zalety, dzięki którym współpraca z firmą Investmag układała i nadal układa się bardzo dobrze.

Barbara Przeworska, wiceprezes zarządu

 

Obsługując Klientów przez wiele lat, doskonale poznaliśmy ich potrzeby. W odpowiedzi na nie przygotowaliśmy pakiety usług dodatkowych:

 

 • Audyt strony internetowej
  Jest to usługa dla Klientów, którzy posiadają już stronę internetową i chcą poznać jej słabe punkty oraz dowiedzieć się jak powinna wyglądać nowa odsłona. Audyt przeprowadzony przez specjalistów pokaże wszystkie słabe punkty i pozwoli uniknąć pułapek podczas wykonywaniu nowego serwisu.
 • Cykliczny update systemów
  W tej usłudze cyklicznie podnosimy wersje systemu CMS, dbając tym samym o bezpieczeństwo strony internetowej. Nasi Klienci korzystając z usługi maksymalnie eliminują zagrożenia związane z włamaniami na stronę. Kolejną bardzo ważną korzyścią jest posiadanie zawsze aktualnego systemu. Praktycznie nigdy nie jesteśmy skazani na wykonywanie nowej strony, wystarczy odświeżyć projekty graficzne i można się cieszyć całkowicie nową stroną. W długiej perspektywie czasu jest to bardzo opłacalne.

 • Obsługa abonamentowa
  Jest to usługa przeznaczona dla Klientów, których strona mówiąc potocznie “żyje”, ciągle się zmienia i jest ważnym kanałem komunikacji. Klienci wykupując stałą obsługę abonamentową, mogą zawsze liczyć na wsparcie naszych pracowników.

 • Strona w abonamencie (Strona firmowa + Pozycjonowanie SEO + Hosting)
  Jest to usługa dla Klientów, którzy decydują się na wykonanie strony internetowej bez początkowych nakładów finansowych i opłatę miesięcznego abonamentu.Jest to usługa połączona z pozycjonowaniem SEO. W tym systemie, Klient dostaje kompletną obsługę. Osoby zainteresowane wykonaniem strony + pozycjonowanie SEO, zapraszamy do kontaktu z konsultantem.

 • Pozycjonowanie
  Od wielu lat skutecznie zajmujemy się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych. Dowiedz się więcej.

 • Serwery Investmag
  Dysponujemy własnym zapleczem serwerów i dostarczamy naszym Klientom szybki i niezawodny hosting.

 

 

investmag-systemy-serwisy-rwd.jpg

Wszystkie strony internetowe wykonujemy w technologii Responsive Web Design.

Responsive Web Design  - jest to projektowanie strony internetowej pod wszystkie urządzenia jednocześnie (komputery, telefony, smartfony, tablety). Serwis zaprojektowany w technologii responsywnej automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu. Na wszystkich urządzeniach  wygląda bardzo podobnie, zmienia się jedynie położenie i wielkość bloków graficznych.
 

zobacz portfolio

 

Poniżej przedstawiamy kilka niezależnych faktów na temat systemów CMS Drupal i Wordpress.

Drupal 7

łatwiejszy i potężniejszy niż kiedykolwiek

4 lata z rzędu najlepszy system CMS

Popularne serwisy oparte na platformie Drupal

Tysiące programistów wspierających środowisko open source z całego świata pracowało przez ponad 3 lata aby dostarczyć dla Państwa nową platformę Drupal 7, najbardziej elastyczną i prostą w użyciu wersję Drupal’a jaka do tej pory powstała.

Już teraz setki tysięcy serwisów internetowych pracują w oparciu o platformę Drupal. Wiele różnych rodzajów firm, agencji rządowych oraz organizacji non profit odkryło, że Drupal daje im szybkość i możliwości których potrzebują w atrakcyjnym cenowo i łatwym do opanowania pakiecie CMS. Wraz z ciągłym rozwojem platformy Drupal 7 wprowadza wiele ułatwień takich jak np.:

 • uproszczony proces instalacji
 • pasek narzędzi i skrótów, który umożliwia szybki dostęp do często używanych funkcji, odnowione ekrany Zawartości, Użytkowników i Konfiguracji itp.
 • posiada wiele ulepszeń dla programistów i administratorów takich jak nowy i elastyczny system pól formularzy,
 • lepszy proces aktualizacji i obsługi
 • możliwość podłączenia systemu do prawie każdego rodzaju bazy danych.
 • przygotowany do tworzenia szerokiej gamy różnych serwisów internetowych.
 • jądro Drupal’a posiada możliwość dodawania nowych rodzajów zawartości oraz dodawania pól tekstowych, zdjęć czy możliwość załączania plików do materiałów jak również informacji o użytkownikach.
 • obszerna taksonomia Drupala pozwala na stworzenie elastycznej organizacji materiałów (zawartości) opartej na kategoriach i tagach.

Wraz z szybko rosnącą społecznością programistów oraz tysiącami dodatków do wyboru, można łatwo rozszerzyć możliwości Drupala o dodatkowe funkcje takie jak: fora dyskusyjne, galerie zdjęć, możliwość zarządzania materiałami audio i wideo, kalendarze, geolokalizację, systemy oceny zawartości, sklepy internetowe, i wiele, wiele innych. Jeżeli używasz innego CMSa (Systemu Zarządzania Zawartością) albo myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej sprawdź jak łatwo możesz zarządzać swoją własną, bogatą w funkcje i mocno spersonalizowaną stroną na platformie Drupal 7 - umów się na darmową prezentację podczas, której zapoznasz się z możliwościami funkcjonalnymi proponowanego systemu.

Pamiętaj, że platformę Drupal konfigurujemy pod konkretnego klienta dlatego masz pewność, że dostaniesz dedykowane narzędzie na miarę Twoich potrzeb.

Wordpress

prosta i intuicyjna administracja

Zdobyte nagrody

Popularne serwisy oparte na platformie Wordpress

Jeżeli potrzebujemy wykonać mały lub średniej wielkości serwis to Wordpress jest najlepszym wyborem. Potwierdza się to w nagrodach, które otrzymał zostając w 2011 najlepszą Aplikacją Internetową Open Source.

Wordpress jest zaprojektowany jako pakiet podstawowy i nie nakłada na użytkownika obsługi niepotrzebnych funkcjonalności, niewykorzystywanych na jego stronie. Dzięki budowie modułowej pozwala swobodnie dodać do podstawowej funkcjonalności konkretne moduły i dostarczyć użytkownikowi system spełniający jego wymagania.

Podstawowe zalety WordPress to:

 • Proste zarządzanie
 • Niskie wymagania sprzętowe.
 • SEO friendly – system zapewnia doskonałe wsparcie dla pozycjonerów
 • modułowa i rozszerzalna budowa systemu
 • zintegrowany menadżer plików i obrazków
 • możliwość zamieszczania wielu obszarów edycji na jednej stronie
 • WordPress zasila 23% Internetu wg badań W3Tech.com

Zapraszamy do rozmowy z naszym konsultantem. Pomoże on dobrać właściwy system CMS do Państwa potrzeb i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

Zachęcamy do zapoznania się z panelem testowym systemu CMS i szkoleniem wideo przygotowanym przez naszą firmę.

Zwróć uwagę jak bardzo może ograniczać autorski system CMS w porównaniu z otwartymi systemami CMS DRUPAL i WORDPRESS

Nasze kompetencje

 • Dostarczamy kompletną ofertę, nie musisz szukać innych dostawców.
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie.
 • Pracujemy na najbardziej rozpoznawalnych i nagradzanych systemach CMS.
 • Doskonale znamy się na mechanizmach google, a nasi pracownicy na bieżąco obserwują zmieniające się trendy.
 • Zdobywamy wiele nagród za wykonane strony internetowe.

Pracujemy również dla:

Chcesz dowiedzieć się więcej i dostać konkretną ofertę. 
Porozmawiaj z naszym Opiekunem Klienta.

Formularz Serwisy

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Panek - Car Rental
Panek - Car Rental
ImCRM
Rider EBC Breaks Poland
Falcon
GRUPA FALCON jest firmą działającą w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej suplementów diety oraz sprzętu, odzieży i obuwia sportowego. Odbiorcami są podmioty partnerskie oraz osoby fizyczne...
System B2B dla Grupy Falcon
Polontex S.A.
Polontex S.A. jest jednym z największych w kraju zakładów włókienniczych ze 100% polskim kapitałem. Firma prowadzi swoją działalność w murach przedwojennej “Częstochowianki”, znanej pod nazwą “...
Magia Firan - Polontex S.A.
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.