posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

System B2B dla Comarch OptimaSystem B2B dla Comarch Optima

System B2B dla Comarch Optima

Platforma B2B dla Comarch Optima

System B2B dla Comarch Optima to oprogramowanie, skutecznie wspierające sprzedaż partnerską online. Jest to autorska platforma,
przy której produkcji pomagali nam doświadczeni managerowie, kierujący działami sprzedaży. 
Wsparcie praktyków sprzedaży powoduje, że  platforma B2B zaskakuje bardzo pozytywnie swoimi funkcjonalnościami wielu naszych Klientów.

 

Ogromnym atutem platformy ImB2B dla Comarch Optima jest fakt, że powstawało jako oprogramowanie dedykowane, które możemy dowolnie rozbudowywać i integrować z innym oprogramowaniem. Daje to Klientom bardzo szybki dostęp do nowych funkcjonalności, nie powodując ogromnych nakładów finansowych.

Podczas projektowania integracji, rozpoznaliśmy różne potrzeby Klientów i dostarczyliśmy wszystkie potrzebne rozwiązania. Takie podejście tworzy z systemu ImB2B kompletny system sprzedażowy.

 

W naszej ofercie posiadamy również sklep internetowy B2C - ImStore
oraz oprogramowanie typu CRM - ImCRM.

Każdy z systemów można zakupić osobno lub jako jedną współpracującą całość.
Masz pytanie? Nasi konsultanci udzielą wyczerpujących odpowiedzi.

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam na prezentację systemu B2B

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Przykłady rozwiązań: 

  • Bezpieczeństwo wymiany danych - Wymiana danych odbywa się poprzez szyfrowane połączenie, z wykorzystaniem tunelu oraz tokena. 
  • Optymalizacja pobierania danych z systemu Comarch Optima - API dostarczane przez Comarch  pozwala na pobieranie danych, jednak jest to proces bardzo powolny i uniemożliwia optymalne działanie firmy. Problem został rozwiązany przez wykonanie pobierania danych bezpośrednio z bazy danych SQL. Taki sposób integracji, pozwolił uzyskać bardzo dużą szybkość pracy platformy B2B.
  • Integralność danych dostarczanych do systemu Comarch Optima -Celem zachowania integralności wszystkich danych, wysyłanie informacji do Comarch Optima odbywa się za pomocą API.
  • Aktualne stany magazynowe pobierane z Comarch Optima - Platforma co minutę pobiera aktualizacje dla stanów magazynowych.
  • Ofertowanie w systemie B2B - System daje możliwość pełnej obsługi ofertowania, wykorzystując platformę B2B. Oferty zatwierdzone przez administratorów, trafiają bezpośrednio do systemu Comarch,stając się zamówieniami.
  • Sprzedaż grup produktów - Możemy sprzedawać produkty w opakowaniach zbiorczych, pokazywać grupy produktowe, a dla wybranych użytkowników uruchomić obsługę produktów specjalnych.
  • Ceny ustalane indywidualnie - Zalogowany Klient otrzymuje zawsze swoje indywidualne cenniki. Platforma B2B w trybie bieżącym aktualizuje rabaty i cenniki..
  • Rozliczenia - Platforma B2B pobiera automatycznie wszystkie płatności Klientów, dając możliwość pobierania bezpośrednio faktur z systemu Comarch Optima. Faktura jest pobierana w formacie PDF.
  • Sprzedaż na wszystkich urządzeniach - System jest wykonany w technologii responsive web design. Pozwala to prowadzić sprzedaż na wszystkich urządzeniach.

O Comarch Optima ERP

Comarch Optima ERP to najpopularniejszy program do obsługi małych i średnich firm na naszym rynku. Oprogramowanie zadebiutowało w 1998 r i od tego czasu zdobyło ogromną ilość klientów. Wg. danych dostępnych na 2014 jest to ponad 60 tys. klientów.

Comarch Optima pomaga prowadzić księgowość w firmie oraz usprawnia pewne procesy zarządzania.

Platforma ImB2B/B2C doskonale sprawdza się jako kanał sprzedaży internetowej, idealnie komunikując się z oprogramowaniem Comarch Optima ERP.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.