posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

Referencje

POLONTEX S.A.

POLONTEX S.A.
Danuta Małż
Prezes Zarządu

Na początku 2016 roku firma Investmag wykonała dla nas sklep internetowy na autorskiej platformie ImStore.

Platforma została wyposażona w innowacyjny, dedykowany dla naszego sposobu sprzedaży, system prezentacji produktów w sklepie. Pracownicy Investmag przeprowadzili nas przez proces wytworzenia specyfikacji, służąc profesjonalną pomocą i wsparciem, na każdym etapie. Sklep został zintegrowany z systemem ERP naszej firmy. Wdrożone zostały rozwiązania automatyzujące procesy sprzedażowe. Projekt został zrealizowany w systemie zakupu licencji oraz wykonaniu dedykowanych prac w modelu time&materials.

Możemy polecić Investmag jako profesjonalnego partnera.

Liquid Systems

LIQUID SYSTEMS
Sp. z o.o.

Tomasz Piątek

Platforma jest oparta na licencjonowanym oprogramowaniu stworzonym przez Investmag s. c. 
Praca nad tworzeniem platformy odbywała się z wykorzystaniem metodyki SCRUM, która zapewnia  płynność realizacji i doskonałą organizację pracy. 

Na podstawie dotychczasowej współpracy z firmą Investmag s.c możemy zaświadczyć, iż jest to solidny i wiarygodny partner zarówno w zakresie budowy i wdrażania platform B2B jak i  integracji z oprogramowaniem ERP Enova 365. Posiada doskonale przygotowaną i w pełni profesjonalną kadrę pracowników, doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie. 
Stworzone przez Investmag oprogramowanie klasy B2B spełnia najwyższe standardy technologiczne i użytkowe. Jego integracja z systemem ERP Enova 365 odbyła się sprawnie i szybko. Obie platformy współpracują w sposób płynny i bezproblemowy. 

Ze swojej strony możemy polecić firmę Investmag jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Grupa Falcon Poland

Grupa Falcon
Marcin Bartolik

Na drodze przetargów wykonawcą analiz i systemu B2B została firma Investmag s.c. z Dąbrowy Górniczej. Efekt prac i jakość współpracy z firmą Investmag s.c. możemy ocenić jako bardzo dobry. Firma bardzo rzetelnie wykonała analizy, które były podstawą do wykonania systemu B2B.

System oparty jest na licencjonowanym oprogramowaniu B2B i CRM firmy Investmag oraz na apikacjach dedykowanych stworzonych pod naszą firmę. Podczas dedykowanych prac programistycznych firma Investmag korzysta z programu do zarządzania projektami i wykorzystuje SCRUM zgodną z manifestem AGILE, jako metodykę prowadzen

Grupa Falcon Poland

SILESIANAIR
Grzegorz Janowski 

Grupa Falcon Poland

Rider - B2B
Robert Rożek

Na początku roku 2014 firma Investmag s.c.  wykonała dla nas zaawansowaną platformę B2B. Platforma składa się z autorskich systemów Investmag – ImB2B, ImCRM, ImStore.
Firma została wyłoniona do realizacji podczas przetargu. Projekt był realizowany w ramach   dotacji Unii Europejskiej, działanie 8.2 POIG.

Realizacja przebiegała sprawnie i terminowo. Podczas wdrażania platformy, firma Investmag bardzo sprawnie reagowała na nasze potrzeby, zawsze służąc radą i pomocą.
W najbliższych latach planujemy ciągły rozwój platformy B2B.

Grupa Falcon Poland

Barlinek S.A.
Piotr Twardowski 

Podczas prac koncepcyjnych i programistycznych współpraca z zespołem INVESTMAG przebiegała zgodnie z określonym harmonogramem, a jakość wykonanych usług i wprowadzonych rozwiązań w pełni spełnia nasze założenia projektowe, które zamieszczamy w załączniku do referencji.

Chcemy również zwrócić uwagę na zaangażowanie grupy roboczej w zlecone prace oraz na szybkość wykonywania poprawek podczas trwania realizacji. Po uruchomieniu serwisu podjęliśmy decyzję o dalszej współpracy z firmą INVESTMAG s.c. przy realizacjach związanych z markami:

  • ECOPELLET
  • ECOBRIKETTS
  • ECOSTARTER
  • F1 POWER

Rekomendujemy współpracę z agencją INVESTMAG s.c. podczas wdrażania dedykowanych rozwiązań programistycznych i graficznych.

Grupa Falcon Poland

COMP SA Oddział Nowy Sącz - NOVITUS
Piotr Marzec

Jednym z długofalowych działań wykonywanych wspólnie z firmą Investmag s.c. było przygotowanie nowoczesnego i innowacyjnego serwisu internetowego służącego do przedstawienia szerokiej oferty kompleksowych rozwiązań dla obsługiwanych sektorów oraz wykonanie EXTRANET-u dla pracowników i partnerów handlowych firmy.

Firma Investmag pomogła nam przygotować szczegółową specyfikację na podstawie, której zostały wykonane liczne moduły funkcjonalne serwisu internetowego dostosowane do naszych potrzeb. Proces wdrożeniowy przebiegał zgodnie z określonym w harmonogramie schemacie prac z zachowaniem wszystkich terminów realizacji.

Z uwagi na to, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Investmag s.c.
z przyjemnością polecamy ją jako zaufanego i solidnego partnera do stałej współpracy.

Grupa Falcon Poland

Pizzeria Ristorante SICILIA
Aneta Ligowska

W końcówce roku 2010 firma Investmag wykonała serwis sycylia.com. Jednym z etapów prac było zaprojektowanie interfejsu graficznego i architektury informacji. Podczas tego etapu prac wykonano szereg makiet internaktywnych i badań z udziałem użytkowników, mających głównie na celu usprawnienie procesu zamawiania asortymentu firmy. 

Prace zostały wykonane terminowo i były kontrolowane za pomocą programu do zarządzania projektami, co powodowało bardzo płynny obieg informacji.

Grupa Falcon Poland

Zakłady Automatyki POLNA S.A.
mgr inż. Dariusz Fil

W trakcie realizacji wiedzieliśmy na bieżąco jakie działania są wykonywane i mogliśmy w każdym momencie zobaczyć i ocenić postęp prac.

Nasza firma współpracowała już z licznymi firmami z branży IT lecz nigdy nie mogliśmy liczyć na tak kompleksową obsługę ze strony jednego wykonawcy.

Zespół INVESTMAG to grupa dobrze dobranych specjalistów, którzy w elastyczny sposób zajmują się wdrożeniami programistycznymi dla największych firm w Polsce – osobiście cieszę się, że mogę z nimi współpracować.

Tikkurila Polska S.A.

Tikkurila Polska S.A.
Anna Saarela

Na uznanie zasługuje również profesjonalne wsparcie techniczne pracowników Agencji, którzy działają szybko i sprawnie bez względu na wyzwanie.

TELE–FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A.

TELE–FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A.
Piotr Pułkowski

Potwierdzamy, że firma Investmag s.c. wywiązała się rzetelnie z obowiązków określonych w umowie i możemy poleci ich jako solidnego partnera biznesowego.

Polfa Warszawa S.A

Polfa Warszawa S.A
Tomasz Trela

Kontakt z nimi przebiegał bezproblemowo i szybko doszliśmy do wspólnej koncepcji prowadzonych działań. Jeszcze raz rekomendujemy agencję INVESTMAG s.c. jako solidnego partnera podczas przygotowania nowoczesnych serwisów internetowych.

Bumar Amunicja SA

Bumar Amunicja SA
mgr inż. Piotr Jaromin

Doskonały kontakt, sprawność działania i rzetelność usług świadczonych przez INVESTMAG S.C. zasługują również na rekomendację. W przyszłości będziemy z całą pewnością korzystać z ich usług.

Losan Pharma GmbH

Losan Pharma GmbH
Dr. Jens Morgenthaler
Dr. Thomas Andresen

Diesessorgte für eine effektive Kommunikation, sodass der sprachliche und geographische Aband zwischen den beiden Firmen nicht wahrgenommen wurde. Losan empfiehlt Investmag als einen verlasslichen Partner für die Zusammenarbeit, der auch komplexe Projekte effizient und zeitnah implementieren kass.

Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa S.A.
Piotr Dymarski

Polecam usługi firmy Investmag, jako solidnego i odpowiedzialnego partnera przy realizacji serwisów internetowych.

Zobacz więcej referencji na stronie www.investmag.pl/referencje.html
Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Panek - Car Rental
Panek - Car Rental
ImCRM
Rider EBC Breaks Poland
3Waters
Sklep internetowy 3Waters
Falcon
GRUPA FALCON jest firmą działającą w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej suplementów diety oraz sprzętu, odzieży i obuwia sportowego. Odbiorcami są podmioty partnerskie oraz osoby fizyczne...
System B2B dla Grupy Falcon
Polontex S.A.
Polontex S.A. jest jednym z największych w kraju zakładów włókienniczych ze 100% polskim kapitałem. Firma prowadzi swoją działalność w murach przedwojennej “Częstochowianki”, znanej pod nazwą “...
Magia Firan - Polontex S.A.

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Odwiedź nas

Investmag s.c.
ul. Podlesie 3
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 793 65 26

 

Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.