posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

Referencje

Ospel SA

Ospel SA
Beata Pandel
Specjalista ds. Promocji

Na początku 2018 roku firma Investmag wykonała dla nas stronę internetową wyposażoną w rozbudowany katalog. Efekty prac można zobaczyć na stronie ospel.pl. Strona została wykonana na nowoczesnym systemie CMS Drupal, a katalog jest autorskim rozwiązaniem firmy, opartym na wewnętrznym frameworku Clouder. Całość została zintegrowana z naszym systemem ERP, przy wykorzystaniu API katalogu, co pozwoliło stworzyć strefę klienta biznesowego.Współpracujemy z firmą Investmag już 10 lat i jest to już kolejna odsłona naszej firmowej strony. Fakt, że od 10 lat zlecamy wszystkie prace jednej firmie, pozwala nam polecić Investmag jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera. Nasze rozwiązania internetowe hostujemy na bezpiecznych serwerach firmy Investmag. Firma dba o bezpieczeństwo naszych rozwiązań, zawsze udziela pomocy i na bieżąco realizuje prace rozwojowe. Polecamy Investmag, jako solidnego partnera biznesowego.

Excellent Office

Excellent Office
Leszek Marczuk
Dyrektor Handlowy

Nowa platforma B2B doskonale spełnia nasze oczekiwania a jednocześnie jest prosta i intuicyjna zarówno dla naszych pracowników jak i dla naszych klientów. Korzystanie z niej zapewnia komfort pracy obu stronom.

Dzięki pomocy lnvestmag s.c projekt został sfinansowany w formie leasingu oprogramowania.

Polecamy firmę lnvestmag, jako doświadczonego partnera w wykonywaniu systemów B2B i rozwiązań e-commerce, jej zespół posiada dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat oprogramowania firmy Comarch, e-commerce i user experience.
Aktualnie firma lnvestmag s.c jest naszym stałym partnerem biznesowym, zapewniając wsparcie techniczne i rozwój platformy lmB2B.

Grupa Falcon Poland

Grupa Falcon
Marcin Bartolik

Na drodze przetargów wykonawcą analiz i systemu B2B została firma Investmag s.c. z Dąbrowy Górniczej. Efekt prac i jakość współpracy z firmą Investmag s.c. możemy ocenić jako bardzo dobry. Firma bardzo rzetelnie wykonała analizy, które były podstawą do wykonania systemu B2B.

System oparty jest na licencjonowanym oprogramowaniu B2B i CRM firmy Investmag oraz na apikacjach dedykowanych stworzonych pod naszą firmę. Podczas dedykowanych prac programistycznych firma Investmag korzysta z programu do zarządzania projektami i wykorzystuje SCRUM zgodną z manifestem AGILE, jako metodykę prowadzen

Grupa Falcon Poland

SILESIANAIR
Grzegorz Janowski 

Grupa Falcon Poland

Rider - B2B
Robert Rożek

Na początku roku 2014 firma Investmag s.c.  wykonała dla nas zaawansowaną platformę B2B. Platforma składa się z autorskich systemów Investmag – ImB2B, ImCRM, ImStore.
Firma została wyłoniona do realizacji podczas przetargu. Projekt był realizowany w ramach   dotacji Unii Europejskiej, działanie 8.2 POIG.

Realizacja przebiegała sprawnie i terminowo. Podczas wdrażania platformy, firma Investmag bardzo sprawnie reagowała na nasze potrzeby, zawsze służąc radą i pomocą.
W najbliższych latach planujemy ciągły rozwój platformy B2B.

Grupa Falcon Poland

Barlinek S.A.
Piotr Twardowski 

Podczas prac koncepcyjnych i programistycznych współpraca z zespołem INVESTMAG przebiegała zgodnie z określonym harmonogramem, a jakość wykonanych usług i wprowadzonych rozwiązań w pełni spełnia nasze założenia projektowe, które zamieszczamy w załączniku do referencji.

Chcemy również zwrócić uwagę na zaangażowanie grupy roboczej w zlecone prace oraz na szybkość wykonywania poprawek podczas trwania realizacji. Po uruchomieniu serwisu podjęliśmy decyzję o dalszej współpracy z firmą INVESTMAG s.c. przy realizacjach związanych z markami:

  • ECOPELLET
  • ECOBRIKETTS
  • ECOSTARTER
  • F1 POWER

Rekomendujemy współpracę z agencją INVESTMAG s.c. podczas wdrażania dedykowanych rozwiązań programistycznych i graficznych.

Grupa Falcon Poland

COMP SA Oddział Nowy Sącz - NOVITUS
Piotr Marzec

Jednym z długofalowych działań wykonywanych wspólnie z firmą Investmag s.c. było przygotowanie nowoczesnego i innowacyjnego serwisu internetowego służącego do przedstawienia szerokiej oferty kompleksowych rozwiązań dla obsługiwanych sektorów oraz wykonanie EXTRANET-u dla pracowników i partnerów handlowych firmy.

Firma Investmag pomogła nam przygotować szczegółową specyfikację na podstawie, której zostały wykonane liczne moduły funkcjonalne serwisu internetowego dostosowane do naszych potrzeb. Proces wdrożeniowy przebiegał zgodnie z określonym w harmonogramie schemacie prac z zachowaniem wszystkich terminów realizacji.

Z uwagi na to, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Investmag s.c.
z przyjemnością polecamy ją jako zaufanego i solidnego partnera do stałej współpracy.

Grupa Falcon Poland

Pizzeria Ristorante SICILIA
Aneta Ligowska

W końcówce roku 2010 firma Investmag wykonała serwis sycylia.com. Jednym z etapów prac było zaprojektowanie interfejsu graficznego i architektury informacji. Podczas tego etapu prac wykonano szereg makiet internaktywnych i badań z udziałem użytkowników, mających głównie na celu usprawnienie procesu zamawiania asortymentu firmy. 

Prace zostały wykonane terminowo i były kontrolowane za pomocą programu do zarządzania projektami, co powodowało bardzo płynny obieg informacji.

Grupa Falcon Poland

Zakłady Automatyki POLNA S.A.
mgr inż. Dariusz Fil

W trakcie realizacji wiedzieliśmy na bieżąco jakie działania są wykonywane i mogliśmy w każdym momencie zobaczyć i ocenić postęp prac.

Nasza firma współpracowała już z licznymi firmami z branży IT lecz nigdy nie mogliśmy liczyć na tak kompleksową obsługę ze strony jednego wykonawcy.

Zespół INVESTMAG to grupa dobrze dobranych specjalistów, którzy w elastyczny sposób zajmują się wdrożeniami programistycznymi dla największych firm w Polsce – osobiście cieszę się, że mogę z nimi współpracować.

Tikkurila Polska S.A.

Tikkurila Polska S.A.
Anna Saarela

Na uznanie zasługuje również profesjonalne wsparcie techniczne pracowników Agencji, którzy działają szybko i sprawnie bez względu na wyzwanie.

TELE–FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A.

TELE–FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A.
Piotr Pułkowski

Potwierdzamy, że firma Investmag s.c. wywiązała się rzetelnie z obowiązków określonych w umowie i możemy poleci ich jako solidnego partnera biznesowego.

Polfa Warszawa S.A

Polfa Warszawa S.A
Tomasz Trela

Kontakt z nimi przebiegał bezproblemowo i szybko doszliśmy do wspólnej koncepcji prowadzonych działań. Jeszcze raz rekomendujemy agencję INVESTMAG s.c. jako solidnego partnera podczas przygotowania nowoczesnych serwisów internetowych.

Bumar Amunicja SA

Bumar Amunicja SA
mgr inż. Piotr Jaromin

Doskonały kontakt, sprawność działania i rzetelność usług świadczonych przez INVESTMAG S.C. zasługują również na rekomendację. W przyszłości będziemy z całą pewnością korzystać z ich usług.

Losan Pharma GmbH

Losan Pharma GmbH
Dr. Jens Morgenthaler
Dr. Thomas Andresen

Diesessorgte für eine effektive Kommunikation, sodass der sprachliche und geographische Aband zwischen den beiden Firmen nicht wahrgenommen wurde. Losan empfiehlt Investmag als einen verlasslichen Partner für die Zusammenarbeit, der auch komplexe Projekte effizient und zeitnah implementieren kass.

Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa S.A.
Piotr Dymarski

Polecam usługi firmy Investmag, jako solidnego i odpowiedzialnego partnera przy realizacji serwisów internetowych.

Zobacz więcej referencji na stronie www.investmag.pl/referencje.html
Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Napisz

Odwiedź nas

Investmag s.c.
ul. Podlesie 3
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 793 65 26

 

Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.