posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

Jak działamy

Analiza

Pierwszym etapem współpracy jest analiza, podczas której następuje identyfikacja potrzeb Klienta i dobór odpowiednich rozwiązań.

Podczas naszej pracy wyróżniamy dwa rodzaje analizy:

Analiza funkcjonalności

W tym przypadku otrzymujemy od Klienta specyfikację systemu oraz informację na temat  posiadanych rozwiązań IT (systemy księgowe, ERP)  i na jej  podstawie przygotowujemy opis proponowanych rozwiązań, spełniających założenia specyfikacji. Na tym etapie stwierdzamy również, które moduły naszych systemów wykorzystamy w podstawowej formie, a które należy zmodyfikować pod specjalistyczne potrzeby Klienta. Powstaje dokument określający zakres modułów podstawowych i dedykowanych oraz zakres ewentualnych integracji. Podczas analizy powstaje szczegółowy harmonogram i kosztorys prac.

Analiza procesów biznesowych

Podczas analizy procesowej Klient nie dostarcza nam specyfikacji sytemu, decydując się na przeprowadzenie pełnej analizy procesów biznesowych firmy, przez naszych specjalistów. W czasie analizy powstaje opis wszystkich procesów biorących udział w nowym rozwiązaniu e-commerce, określone zostają cele i dobieramy rozwiązania, które będą je realizować. Po przeprowadzeniu analizy procesowej powstaje dokument określający zakres modułów podstawowych i dedykowanych oraz zakres ewentualnych integracji.

Podczas analizy powstaje szczegółowy harmonogram i kosztorys prac.

W każdym przypadku analizujemy rozwiązania IT posiadane przez Klienta i możliwe integracje, mogące jak najbardziej zautomatyzować proces sprzedażowy oraz pracę.

Produkcja

Podczas wykonywania oprogramowania bardzo ważna jest dwustronna komunikacja. Do zarządzania projektami i kontaktem z Klientem używamy oprogramowania Redmine, dzięki któremu Opiekun Realizacji po stronie Klienta i osoby zaangażowane mają ciągły kontakt z Kierownikiem Projektu, po stronie Investmag.

Na wykresie pokazujemy jak przebiega cykl prac przy projekcie.

 

Opinia Klienta

Liquid Systems

LIQUID SYSTEMS
Sp. z o.o.

Tomasz Piątek

Na podstawie dotychczasowej współpracy z firmą Investmag s.c możemy zaświadczyć, iż jest to solidny i wiarygodny partner zarówno w zakresie budowy i wdrażania platform B2B jak i  integracji z oprogramowaniem ERP Enova 365. Posiada doskonale przygotowaną i w pełni profesjonalną kadrę pracowników, doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie.

Stworzone przez Investmag oprogramowanie klasy B2B spełnia najwyższe standardy technologiczne i użytkowe. Jego integracja z systemem ERP Enova 365 odbyła się sprawnie i szybko. Obie platformy współpracują w sposób płynny i bezproblemowy.

Support

Po zakończeniu wdrożeniu, Klient na etapie konsultacji ma możliwość podpisania umowy SLA (Service Level Agreement) i określenia indywidualnego zakresu świadczenia usług.

Zalety supportu:

  • Monitoring systemu
  • Gwarantowany czas usuwania zgłoszeń krytycznych
  • Pakiety godzin programistycznych w atrakcyjnych cenach

 

Rozliczenie prac

Podczas rozwoju systemów z Klientami rozliczamy się na zasadzie time&materials. W systemie tym Klient płaci za realny czas przepracowanych godzin.

Serwery Investmag

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy własną infrastrukturę serwerową, posiadającą duże bezpieczeństwo przechowywanych danych. Zasoby serwerowe dobierane są na podstawie analizy potrzeb Klienta, bardzo często już na etapie wykonywania oprogramowania.

 

Zobacz nasz artykuł na temat oprogramowania dedykowanego

 

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Napisz

Odwiedź nas

Investmag s.c.
ul. Podlesie 3
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 793 65 26

 

Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.