posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

ImEcommerce - oprogramowanie dla handlu i dystrybucji (połączenie B2B / B2C / CRM)

Dla kogo jest ImEcommerce?

Dla dystrybutorów, producentów oraz firm prowadzących sprzedaż przez partnerów (sprzedaż typu B2B), połączoną z własnym kanałem B2C (sklep internetowy) oraz sklepami stacjonarnymi, które mogą być wsparte przez omnichannel (wielokanałowość sprzedaży). 
Jeżeli chcesz perfekcyjnie obsługiwać swoich partnerów i ciągle zwiększać ich liczbę, to ImEcommerce również jest dla Ciebie – jest w pełni zintegrowany z naszym systemem ImCRM – skutecznym i prostym systemem do zwiększania ilości partnerów. ImEcommerce to dostosowane pod konkretne oczekiwania Klienta oprogramowanie wykonane w oparcu o nasze autorskie rozwiązania.


Co zyskasz po wdrożeniu ImEcommerce?

 • Udrożnisz kanały dystrybucyjne firmy, odciążysz pracowników, zyskując nowe zasoby i dostaniesz całkowitą kontrolę.
 • Będziesz mógł skutecznie zwiększać sprzedaż poprzez pozyskiwanie nowych partnerów. 
 • Uruchomisz sklepy internetowe z zawsze aktualnymi stanami magazynowymi i wprowadzisz firmę w erę omnichannel.
 • Przeszkolenie pracowników z zakresu obsługi Klienta przez doświadczonego trenera i certyfikat „ImCRM – skuteczna obsługa Klienta”.
 • Dostaniesz oprogramowanie dostosowane do potrzeb Twojej działalności, oparte o sprawdzone, autorskie rozwiązania.

Co to jest ImEcommerce?

To połączenie mobilnego systemu ImB2B, ImCRM i sklepów internetowych ImStore (sklepów internetowych).
Dzięki połączeniu systemu do obsługi partnerów biznesowych B2B i systemu do pozyskiwania nowych partnerów CRM zyskujesz nowoczesne oprogramowanie, wspierające pracowników w codziennej pracy i dające pełną kontrolę nad konsekwentnym zwiększaniem sprzedaży.

ImEcommerce integrujemy z popularnymi programami księgowymi i ERP, dzięki czemu masz zawsze aktualne stany magazynowe. Mamy doświadczenie w integracji z Comarch ERP, Symfonia, Enova ERP, Trawers ERP i wiele innych. 

Na wykresie prezentujemy sposób działania ImEcommerce:

Co wyróżnia ImEcommerce?

 • Został zaprojektowany tak aby być prosty w obsłudze i intuicyjny. Interfejs aplikacji ImB2B i sklepy internetowe generowane przez system są w pełni mobilne.
 • Łączy kanał sprzedaży B2B i system CRM, który pomaga zwiększać ilość partnerów. 
 • Jest lubiany przez użytkowników. 
 • Najważniejsze jest wdrożenie – wiemy, że żadne oprogramowanie nie jest skuteczne, jeżeli nie potrafimy z niego dobrze skorzystać. Twoi pracownicy dostaną filmy instruktażowe z obsługi systemu, po które będą zawsze mogli sięgnąć.
 • Jako wartość dodaną, dostaniesz od nas całodzienne szkolenie ze skutecznej obsługi Klienta, zakończone certyfikatem „ImCRM – skuteczna obsługa Klienta”, przeprowadzone przez doświadczonego trenera sprzedaży. Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się (lub utrwalą posiadaną wiedzę) jak skutecznie obsługiwać Klientów korzystając z systemu ImCRM. 
 • Możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły – oprogramowanie wchodzące w skład ImEcommerce to nasze autorskie produkty i możemy je rozwijać w dowolny sposób, zależnie od Twoich potrzeb.
 • ImEcommerce integrujemy z dowolnym programem księgowym lub ERP – pozwala to na cykliczną wymianę informacji pomiędzy systemami. Integracja odpowiada za zarządzanie produktami i stanami magazynowymi. 
 • Support – jesteśmy na rynku już ponad 10 lat i zawsze możesz na nas liczyć. Po wdrożeniu świadczymy usługę supportu i pomagamy rozwijać system. 
 • System oferuje możliwość generowania multisklepów, dzięki czemu Klient może obsługiwać wszystkie swoje platformy z poziomu jednego panelu.
Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Napisz

Odwiedź nas

Investmag s.c.
ul. Podlesie 3
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel: 32 793 65 26

 

Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.