posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

ImCarDealer - oprogramowanie do sprzedaży samochodów zintegrowane z platformą OTOMOTOImCarDealer - oprogramowanie do sprzedaży samochodów zintegrowane z platformą OTOMOTO

Dla kogo jest ImCarDealer?

System skierowany jest dla komisów, dealerów samochodowych oraz innych firm zajmujących się handlem pojazdami.

Narzędzie w prosty sposób pozwala stworzyć interaktywny katalog, dzięki któremu Klienci zyskają dostęp online do pełnej oferty firmy. Przyjazny i funkcjonalny interfejs, pozwala na wygodne przeglądanie oferty pojazdów.

System został zintegrowany z platformą sprzedażową OTOMOTO, oferując możliwość zarządzania ogłoszeniami motoryzacyjnym z jednego panelu administracyjnego. Na życzenie naszych klientów integrujemy system z innymi platformami branżowymi.

ImCarDealer dostępny jest w elastycznych warunkach - w formie jednorazowego zakupu lub atrakcyjnego, miesięcznego abonamentu

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam do rozmowy o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy.

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Co zyskasz po wdrożeniu ImCarDealer?

 • Wygodny i prosty w obsłudze system do zarządzania katalogiem samochodów w Internecie.
 • Profesjonalny obraz firmy, który zostanie doceniony przez Klientów.
 • Intuicyjną i wygodną wyszukiwarkę pojazdów (zaawansowane wyszukiwanie / filtrowanie katalogu pojazdów).
 • Skuteczne narzędzia dla  Klientów: automatyczny powiadamiacz o szukanym pojeździe, alert cenowy, porównywarka pojazdów, lista obserwowanych pojazdów i inne.
 • Skuteczne narzędzia dla pracowników: wydruk etykiet informacyjnych na szybę pojazdu, formularze rezerwacyjne i kontaktowe.
 • Oprogramowanie ImCarDealer jest w pełni responsywne i dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych.
 • Platforma została zoptymalizowana pod kątem SEO i będzie dobrze się pozycjonować w wyszukiwarce Google.

 

Co wyróżnia ImCarDealer?

 • Support – jesteśmy na rynku już ponad 10 lat i zawsze możesz na nas liczyć. Po wdrożeniu świadczymy usługę supportu i pomagamy rozwijać system.
 • Jesteśmy w stanie dostarczyć komplet usług : oprogramowanie, stronę internetową. Posiadamy również dział zajmujący się pozycjonowaniem i marketingiem internetowym.
 • Wszystkie prace wykonujemy w technologi RWD, dlatego każdy nasz produkt jest dostępny na wszystkich urządzeniach (TV, desktop, tablet, smartfon).
 • Został zaprojektowany aby być prosty w obsłudze i intuicyjny.
 • Najważniejsze jest wdrożenie – wiemy, że żadne oprogramowanie nie jest skuteczne, jeżeli nie potrafimy z niego dobrze korzystać. Twoi pracownicy dostaną filmy instruktażowe z obsługi systemu, po które będą zawsze mogli sięgnąć.
 • Możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły – oprogramowanie wchodzące w skład ImCarDealer to nasze autorskie produkty i możemy je rozwijać w dowolny sposób, zależnie od Twoich potrzeb.
 • Dysponujemy własną, bezpieczną infrastrukturą serwerową - będziesz mógł zlecić nam pełną obsługę swojej firmy.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Formularz ImCarDealer

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Panek - Car Rental
Panek - Car Rental
ImCRM
Rider EBC Breaks Poland
Falcon
GRUPA FALCON jest firmą działającą w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej suplementów diety oraz sprzętu, odzieży i obuwia sportowego. Odbiorcami są podmioty partnerskie oraz osoby fizyczne...
System B2B dla Grupy Falcon
Polontex S.A.
Polontex S.A. jest jednym z największych w kraju zakładów włókienniczych ze 100% polskim kapitałem. Firma prowadzi swoją działalność w murach przedwojennej “Częstochowianki”, znanej pod nazwą “...
Magia Firan - Polontex S.A.
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.