posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

ImFit reservation - system rezerwacji online treningów i obiektów sportowychImFit reservation - system rezerwacji online treningów i obiektów sportowych

Dla kogo jest ImFit reservation?

System kierowany jest do firm z branży fitness, siłowni, obiektów sportowych, sal treningowych. 

Jest to narzędzie, które zostało stworzone w celu zoptymalizowania procesu rezerwacji zajęć i obiektów sportowych. System pozwala kontrolować obłożenie obiektów sportowych i daje możliwość prowadzenia grafiku zajęć w postaci wygodnego kalendarza.

ImFit reservation dostępny jest w elastycznych warunkach - w formie jednorazowego zakupu lub atrakcyjnego, miesięcznego abonamentu.

Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam do rozmowy o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy.

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Co zyskasz po wdrożeniu ImFit reservation?

 • Zadowolonych Klientów, którzy w bardzo łatwy sposób będą mogli zarezerwować trening z ulubionym trenerem.
 • Klienci zyskają dostęp on-line do wiedzy na temat aktualnego obłożenia obiektów sportowych oraz ilości dostępnych miejsc na interesujące ich zajęcia, prezentowany w formie wygodnego kalendarza.
 • Możliwość planowania przyszłych zajęć w/g aktualnego zainteresowania uczestników.
 • Unikniesz nadmiernego tłoku na treningach i sytuacji gdy na jeden trening przyjdzie jednorazowo zbyt duża liczba osób. Jednocześnie unikniesz zdenerwowanych Klientów, którym się nie udało dostać na zajęcia.
 • Kolejne medium do pozyskiwania Klientów - informacje o dobrze zarządzanym obiekcie są często przekazywane przez osoby mające napięty terminarz czasowy - stają się one stałymi Klientami.
 • Dostaniesz narzędzie, które pozwoli skutecznie zapanować nad dniami oraz godzinami otwarcia obiektów sportowych.
 • Oprogramowanie ImFit reservation jest w pełni responsywne i dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych.
 • Możemy szybko zintegrować ImFit reservation z twoją strona internetową lub dostarczyć oprogramowanie z dedykowanym responsywnym serwisem internetowym.

 • Platforma została zoptymalizowana pod kątem SEO, dzięki czemu Twój serwis będzie dobrze się pozycjonować w wyszukiwarce Google.

Co wyróżnia ImFit reservation?

 • Support – jesteśmy na rynku już ponad 10 lat i zawsze możesz na nas liczyć. Po wdrożeniu świadczymy usługę supportu i pomagamy rozwijać system.
 • Jesteśmy w stanie dostarczyć komplet usług : oprogramowanie, stronę internetową. Posiadamy również dział zajmujący się pozycjonowaniem i marketingiem internetowym.
 • Wszystkie prace wykonujemy w technologi RWD, dlatego każdy nasz produkt jest dostępny na wszystkich urządzeniach (TV, desktop, tablet, smartfon).
 • Został zaprojektowany aby być prosty w obsłudze i intuicyjny.
 • Najważniejsze jest wdrożenie – wiemy, że żadne oprogramowanie nie jest skuteczne, jeżeli nie potrafimy z niego dobrze korzystać. Twoi pracownicy dostaną filmy instruktażowe z obsługi systemu, po które będą zawsze mogli sięgnąć.
 • Możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły – oprogramowanie wchodzące w skład ImFit reservation to nasze autorskie produkty i możemy je rozwijać w dowolny sposób, zależnie od Twoich potrzeb.
 • Dysponujemy własną, bezpieczną infrastrukturą serwerową - będziesz mógł zlecić nam pełną obsługę swojej firmy.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Panek - Car Rental
Panek - Car Rental
ImCRM
Rider EBC Breaks Poland
Falcon
GRUPA FALCON jest firmą działającą w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej suplementów diety oraz sprzętu, odzieży i obuwia sportowego. Odbiorcami są podmioty partnerskie oraz osoby fizyczne...
System B2B dla Grupy Falcon
Polontex S.A.
Polontex S.A. jest jednym z największych w kraju zakładów włókienniczych ze 100% polskim kapitałem. Firma prowadzi swoją działalność w murach przedwojennej “Częstochowianki”, znanej pod nazwą “...
Magia Firan - Polontex S.A.
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.