posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

ImFit reservation - system rezerwacji online treningów i obiektów sportowychImFit reservation - system rezerwacji online treningów i obiektów sportowych

Dla kogo jest ImFit reservation?

System kierowany jest do firm z branży fitness, siłowni, obiektów sportowych, sal treningowych. 

Jest to narzędzie, które zostało stworzone w celu zoptymalizowania procesu rezerwacji zajęć i obiektów sportowych. System pozwala kontrolować obłożenie obiektów sportowych i daje możliwość prowadzenia grafiku zajęć w postaci wygodnego kalendarza.

ImFit reservation dostępny jest w elastycznych warunkach - w formie jednorazowego zakupu lub atrakcyjnego, miesięcznego abonamentu.

Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam do rozmowy o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy.

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Co zyskasz po wdrożeniu ImFit reservation?

 • Zadowolonych Klientów, którzy w bardzo łatwy sposób będą mogli zarezerwować trening z ulubionym trenerem.
 • Klienci zyskają dostęp on-line do wiedzy na temat aktualnego obłożenia obiektów sportowych oraz ilości dostępnych miejsc na interesujące ich zajęcia, prezentowany w formie wygodnego kalendarza.
 • Możliwość planowania przyszłych zajęć w/g aktualnego zainteresowania uczestników.
 • Unikniesz nadmiernego tłoku na treningach i sytuacji gdy na jeden trening przyjdzie jednorazowo zbyt duża liczba osób. Jednocześnie unikniesz zdenerwowanych Klientów, którym się nie udało dostać na zajęcia.
 • Kolejne medium do pozyskiwania Klientów - informacje o dobrze zarządzanym obiekcie są często przekazywane przez osoby mające napięty terminarz czasowy - stają się one stałymi Klientami.
 • Dostaniesz narzędzie, które pozwoli skutecznie zapanować nad dniami oraz godzinami otwarcia obiektów sportowych.
 • Oprogramowanie ImFit reservation jest w pełni responsywne i dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych.
 • Możemy szybko zintegrować ImFit reservation z twoją strona internetową lub dostarczyć oprogramowanie z dedykowanym responsywnym serwisem internetowym.

 • Platforma została zoptymalizowana pod kątem SEO, dzięki czemu Twój serwis będzie dobrze się pozycjonować w wyszukiwarce Google.

Co wyróżnia ImFit reservation?

 • Support – jesteśmy na rynku już ponad 10 lat i zawsze możesz na nas liczyć. Po wdrożeniu świadczymy usługę supportu i pomagamy rozwijać system.
 • Jesteśmy w stanie dostarczyć komplet usług : oprogramowanie, stronę internetową. Posiadamy również dział zajmujący się pozycjonowaniem i marketingiem internetowym.
 • Wszystkie prace wykonujemy w technologi RWD, dlatego każdy nasz produkt jest dostępny na wszystkich urządzeniach (TV, desktop, tablet, smartfon).
 • Został zaprojektowany aby być prosty w obsłudze i intuicyjny.
 • Najważniejsze jest wdrożenie – wiemy, że żadne oprogramowanie nie jest skuteczne, jeżeli nie potrafimy z niego dobrze korzystać. Twoi pracownicy dostaną filmy instruktażowe z obsługi systemu, po które będą zawsze mogli sięgnąć.
 • Możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły – oprogramowanie wchodzące w skład ImFit reservation to nasze autorskie produkty i możemy je rozwijać w dowolny sposób, zależnie od Twoich potrzeb.
 • Dysponujemy własną, bezpieczną infrastrukturą serwerową - będziesz mógł zlecić nam pełną obsługę swojej firmy.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.