posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

ImRestaurant - system do zamawiania jedzenia onlineImRestaurant - system do zamawiania jedzenia online

Dla kogo jest ImRestaurant?

System skierowany jest do restauracji, pizzerii, pubów, oferujących dostawę jedzenia do domu Klienta. Jest to oprogramowanie, które zostało stworzone aby umożliwić atrakcyjną prezentację menu lokalu w serwisie internetowym oraz dostarczyć wygodne narzędzie do składania zamówień online. Wykorzystując jeden panel możemy obsługiwać zamówienia online kilku lokali.

ImRestaurant dostępny jest w elastycznych warunkach - w formie jednorazowego zakupu lub atrakcyjnego, miesięcznego abonamentu.

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam do rozmowy o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy.

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Opinia Klienta

W końcówce roku 2010 firma Investmag wykonała serwis sycylia.com. Jednym z etapów prac było zaprojektowanie interfejsu graficznego i architektury informacji. Podczas tego etapu prac wykonano szereg makiet internaktywnych i badań z udziałem użytkowników, mających głównie na celu usprawnienie procesu zamawiania asortymentu firmy. Prace zostały wykonane terminowo i były kontrolowane za pomocą programu do zarządzania projektami, co powodowało bardzo płynny obieg informacji.

Aneta Ligowska
Ristorante Sicilia
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat.
Wykonaliśmy realizacje dla przeszło 300 Klientów.
Mamy doświadczenie w wymagających integracjach.
Stale wspieramy naszych Klientów

Co zyskasz po wdrożeniu ImRestaurant?

 • Zadowolonych Klientów, którzy w bardzo łatwy sposób będą mogli zamówić jedzenie do domu, czy firmy.
 • Klienci zyskają dostęp online do aktualnego menu, cen i promocji w lokalu.
 • Szybki i skuteczny system dostarczania informacji o zamówieniach dla pracowników i kierowców (e-mail / interfejs online /SMS).
 • Możliwość prowadzenia dedykowanej polityki rabatowej, dostępnej dla Klientów składających zamówienia online.
 • System pozwala na  generowanie kuponów rabatowych, które skutecznie można wykorzystać do promowania lokalu wśród  Klientów. Dzięki dedykowanemu interfejsowi dla obsługi, kupony można realizować również w lokalu.
 • Możliwość nagradzania stałych Klientów - program lojalnościowy pozwala użytkownikom na zbieranie punktów za zamówienia, które w przyszłości mogą zostać wykorzystane do obniżenia rachunku lub do wymiany na cenne nagrody.
 • Dostęp do skutecznego silnika raportowego, który dostarczy Ci wiedzy na temat funkcjonowania lokali oraz skuteczności akcji promocyjnych.
 • Oprogramowanie ImRestaurant jest w pełni responsywne i dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych.
 • Możemy szybko zintegrować ImRestaurant z twoją strona internetową lub dostarczyć oprogramowanie z dedykowanym, responsywnym serwisem internetowym.
 • Platforma została zoptymalizowana pod kątem SEO i będzie dobrze się pozycjonować w wyszukiwarce Google.

Co wyróżnia ImRestaurant?

 • Support – jesteśmy na rynku już ponad 10 lat i zawsze możesz na nas liczyć. Po wdrożeniu świadczymy usługę supportu i pomagamy rozwijać system.
 • Jesteśmy w stanie dostarczyć komplet usług : oprogramowanie, stronę internetową. Posiadamy również dział zajmujący się pozycjonowaniem i marketingiem internetowym.
 • Wszystkie prace wykonujemy w technologi RWD, dlatego każdy nasz produkt jest dostępny na wszystkich urządzeniach (TV, desktop, tablet, smartfon).
 • Został zaprojektowany aby być prosty w obsłudze i intuicyjny.
 • Najważniejsze jest wdrożenie – wiemy, że żadne oprogramowanie nie jest skuteczne, jeżeli nie potrafimy z niego dobrze korzystać. Twoi pracownicy dostaną filmy instruktażowe z obsługi systemu, po które będą zawsze mogli sięgnąć.
 • Możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły – oprogramowanie wchodzące w skład ImRestaurant to nasze autorskie produkty i możemy je rozwijać w dowolny sposób, zależnie od Twoich potrzeb.
 • Dysponujemy własną, bezpieczną infrastrukturą serwerową - będziesz mógł zlecić nam pełną obsługę swojej firmy.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Formularz ImRestaurant

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.