posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

Sumitomo Corporation

case study

Sumitomo Corporation z siedzibą w Tokio jest jednym z największych na świecie koncernów handlowo-dystrybucyjnych; prowadzi działalność w ponad 90 krajach świata. Sekcja samochodowa Sumitomo Corporation przez 30 lat swojej działalności stworzyła sieć oddziałów w 57 krajach świata. Naszym zadaniem było wykonanie systemu sprzedaży samochodów używanych, strony internetowej i bloga dla Summit Motors Poland.

 

 

Najważniejsze wyzwania:

  • umożliwienie dostarczenia informacji o ofercie dla użytkownika końcowego,
  • usprawnienie procesu wyszukiwania odpowiedniej oferty dla użytkownika końcowego,
  • zwiększenie zainteresowania użytkownika końcowego zmianami w ofercie samochodowej,
  • obniżenie średniego czasu pracy kadry pracowniczej, potrzebnego do zarządzania katalogiem samochodowym,
  • stworzenie systemu o budowie modularnej, przystosowanej do dalszej rozbudowy,
  • utworzenie nowego layoutu, spełniającego obecne standardy m.in Responsive Web Design,

 


Wyszukiwarka z zaawansowaną możliwością filtrowania

Funkcjonalność umożliwia wyszukanie i wyświetlenie wybranych pojazdów z oferty na podstawie zadanych kryteriów tj. marka, model, typ nadwozia, rodzaj paliwa, kolor, cena, rodzaj skrzyni biegów, rodzaj napędu, wyposażenie i inne. Kryteria zostały dobrane w taki sposób, aby maksymalnie umożliwić dopasowanie wyników do zapotrzebowania Klienta.


Kompleksowa karta samochodu

Karta pojazdu prezentuje kompleksowe informacje dotyczące wybranego samochodu tj.marka, model, galeria, typ nadwozia, rodzaj paliwa, kolor, cena, rodzaj skrzyni biegów, rodzaj napędu, wyposażenie i wiele innych. 


Oferty obserwowane

Możliwość schowka, do którego użytkownik może dodać wybrane oferty, z możliwością powrócenia do nich w późniejszym czasie jest ciekawą alternatywą dla osób, którzy chcą dokładnie zastanowić się nad swoim wyborem.


Autopowiadamiacz

Użytkownik otrzymuje automatyczne powiadomienia dotyczące wybranych ofert - określa preferencje powiadomień na podstawie kryteriów tj. marka, model i cena. Narzędzie jest idealne dla osób, które na co dzień nie mają wystarczającej ilości czasu, aby w sposób ręczny śledzić pojawiające się nowe oferty samochodowe.


Alert cenowy

Funkcjonalność umożliwia wysyłanie automatycznych powiadomień w momencie zmiany ceny wybranych ofert. Użytkownik określa kryteria na podstawie, których powiadomienia są wysyłane. Moduł jest świetnym rozwiązaniem dla Klientów wytrwałych i poszukujących prawdziwych okazji.


Porównywarka samochodów

Umożliwienie porównania parametrów i wyposażenia jest kluczową sprawą przed zakupem samochodu - wiedząc o tym fakcie, dostarczyliśmy narzędzie, które sprosta nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.


Automatyczny znak wodny

Narzędzie umożliwia automatyczne umieszczenie znaku wodnego na użytych w serwisie  grafikach. Moduł jest bezobsługowy i zapewnia poszanowanie praw autorskich Twoich zdjęć.


Etykieta informacyjna na szybę samochodu

Moduł umożliwia generowanie etykiet informacyjnych, zawierających wszystkie parametry oferty, które można wydrukować i umieścić na szybie samochodu.


Responsywny layout aplikacji

Wytworzenie aplikacji w technologii Responsive Web Design, pozwoliło nam na otwarcie się na nową część użytkowników, korzystających z urządzeń mobilnych, przy zachowaniu wysokiego poziomu funkcjonalności wersji desktopowej (przeznaczonej dla użytkowników komputerów stacjonarnych i notebooków).

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy.

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

  • +48 535 074 470
  • +48 512 939 695

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.