posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

ImCRM - łatwy w obsłudze system CRM, stworzony do obsługi działu handlowego firmyImCRM - łatwy w obsłudze system CRM, stworzony do obsługi działu handlowego firmy

Dla kogo jest ImCRM?

Dla wszystkich firm pozyskujących nowych Klientów, chcących używać narzędzia bardzo łatwego w obsłudze i naprawdę pomagającego w pracy handlowca.

Jest doskonałym rozwiązaniem dla firm chcących dołożyć i zintegrować system CRM z posiadanymi systemami. Mamy doświadczenie w różnych integracjach z ImCRM.

Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam do rozmowy o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy.

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

W mojej pracy ciągle jestem w ruchu. Zarządzam sprzedażą z dowolnego miejsca, na bieżąco monitoruję pracę firmy i handlowców. ImCRM pozwala skutecznie uporządkować proces sprzedażowy i zwiększać obroty firmy.

Grzegorz Janowski
SILESIANAIR

Co wyróżnia ImCRM?

 • Autorskie i proste w obsłudze rozwiązanie.
  Jest to nasz autorski produkt i powstał na bazie doświadczeń z różnego rodzaju systemami CRM, do obsługi procesów sprzedażowych. Zawsze okazywały się zbyt skomplikowane w obsłudze, albo mało czytelne i ogólnie ciężko było z nich korzystać. ImCRM wykorzystujemy w naszej firmie od czterech lat i ciągle rozwijamy. Masz pewność, że doskonale znamy ten system i spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania, dotyczące rozwoju oprogramowania i gwarancji.
 • Zawsze online.
  Gdziekolwiek będziesz Ty, lub Twoi pracownicy zawsze będziesz miał stały kontakt ze swoimi Klientami. Wystarczy dostęp do Internetu aby móc łatwo kontrolować, wspierać i zamykać sprzedaże.
 • Łatwo uporządkujesz informacje o Klientach.
  Przeglądaj wszystkie notatki, oferty czy kosztorysy przyporządkowane do danego Klienta.
  Przeglądaj wszystkie wiadomości e-mail wymienione z Klientem w jednym miejscu.
 • Szybko (drag&drop) dodawaj i modyfikuj pliki powiązane z Klientem.
  Dostaniesz pełną kontrolę nad sprzedażą w firmie.
  Wspieraj swoich pracowników i siebie, mając całą analizę sprzedaży w jednym miejscu.
  Obserwuj postępy pracowników w kontaktach z Klientami.
  Analizuj wykresy, podejmuj szybkie decyzje i zdobywaj nowych Klientów.
 • Dostosuj ImCRM pod swoją firmę.
  ImCRM może być wykorzystywany w każdej branży i firmie dowolnej wielkości. Bardzo łatwo skonfigurujesz system pod swoją branżę.
 • Trafiona inwestycja
  Współczynnik zwrotu inwestycji, który jest odnotowywany przez naszych Klientów to średnio około 23%* zwiększona sprzedaż  i około 19 %* przyspieszenie szybkości podejmowania decyzji. To realne wzrosty, które nie uwzględniają spokoju, zorganizowania i dobrej atmosfery wśród handlowców.
  *są to jedynie statystyczne dane zgłaszane przez Klientów ImCRM.
 • Rozwiązania serwerowe.
  Dysponujemy własną, bezpieczną infrastrukturą serwerową - będziesz mógł zlecić nam pełną obsługę swojej firmy.
 • Możliwości zakupu ImCRM
  ImCRM występuje w dwóch wariantach. Pierwszy to zakup licencji dla użytkowników systemu. W tym przypadku może stać się częścią całościowych systemów do obsługi firmy, przekazując zamknięty proces sprzedaży do dalszej realizacji. ImCRM służy również jako podstawa do budowy dedykowanego narzędzia CRM, wyposażonego w moduły wykonane pod specyficzne potrzeby Klienta.

  ImCRM  integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia.

  Drugi wariant, to korzystanie z uproszczonej wersji systemu na licencji SaaS, dostępnej w chmurze ImCRM.

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na której będziesz mógł założyć system CRM na licencji SaaS: www.imcrm.pl.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Formularz ImCRM

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Panek - Car Rental
Panek - Car Rental
ImCRM
Rider EBC Breaks Poland
3Waters
Sklep internetowy 3Waters
Falcon
GRUPA FALCON jest firmą działającą w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej suplementów diety oraz sprzętu, odzieży i obuwia sportowego. Odbiorcami są podmioty partnerskie oraz osoby fizyczne...
System B2B dla Grupy Falcon
Polontex S.A.
Polontex S.A. jest jednym z największych w kraju zakładów włókienniczych ze 100% polskim kapitałem. Firma prowadzi swoją działalność w murach przedwojennej “Częstochowianki”, znanej pod nazwą “...
Magia Firan - Polontex S.A.
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.