posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

ImB2B - system do obsługi handlu i dystrybucjiImB2B - system do obsługi handlu i dystrybucji

Dla kogo jest ImB2B?

Dla dystrybutorów, producentów oraz firm prowadzących sprzedaż przez partnerów (sprzedaż typu B2B). Dla systemu możemy dostarczyć dodatkowy kanał B2C (sklep internetowy) oraz połączyć ze sklepami stacjonarnymi, które mogą być wspierane przez omnichannel (wielokanałowość sprzedaży).

Jest doskonałym rozwiązaniem dla firm potrzebujących skutecznie współpracować z partnerami, na terenie kraju i za granicą.

ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia.

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zamów bezpłatną wycenę

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Opinia Klienta

Na drodze przetargów wykonawcą analiz i systemu B2B została firma Investmag s.c. z Dąbrowy Górniczej. Efekt prac i jakość współpracy z firmą Investmag s.c. możemy ocenić jako bardzo dobry. Firma bardzo rzetelnie wykonała analizy, które były podstawą do wykonania systemu B2B.

System oparty jest na licencjonowanym oprogramowaniu B2B i CRM firmy Investmag oraz na apikacjach dedykowanych stworzonych pod naszą firmę. Podczas dedykowanych prac programistycznych firma Investmag korzysta z programu do zarządzania projektami i wykorzystuje SCRUM zgodną z manifestem AGILE, jako metodykę prowadzen

Marcin Bartolik
Grupa Falcon
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat
Wykonaliśmy realizacje dla przeszło 300 Klientów
Mamy doświadczenie w wymagających integracjach
Stale wspieramy naszych Klientów

Co zyskasz po wdrożeniu ImB2B?

 • Dedykowany system, wykonany w oparciu o sprawdzoną, autorską platformę, wyposażony w dużą ilość modułów wspierających kontrolę dystrybucji, optymalizację kosztów, kontrolę przepływów pieniężnych, windykację, automatyzację ofertowania oraz wielu innych procesów.
 • Poszerzysz kanały dystrybucyjne firmy, odciążysz pracowników, zyskując nowe zasoby i dostaniesz całkowitą kontrolę.
 • Obniżysz koszty prowadzenia transakcji - mniejsza liczba osób zaangażowana w proces, zniesienie barier geograficznych.
 • System może pracować przez siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.
 • Łatwiej zaplanujesz budżet i dostaniesz większą kontrolę nad wydatkami.
 • Będziesz mógł przyznawać rabaty określonej grupie Klientów i w prosty sposób zarządzać obsługą polityki cenowej firmy.
 • Obsługa zamówień będzie podlegać większej standaryzacji, dostarczysz partnerom dostęp do zawsze aktualnych stanów magazynowych.
 • Skomplikowane integracje to dla nas codzienność. Dostaniesz system, który możesz integrować z różnymi partnerami na terenie kraju i za granicą, przystosowany do przetwarzania bardzo dużej ilości danych.
 • Jeżeli tylko zechcesz, to bardzo szybko uruchomisz własne sklepy internetowe, które będą posiadać zawsze aktualne stany magazynowe.
 • Dla Klientów poszukujących narzędzia wspierającego relacje z partnerami i kładących nacisk na ciągłe pozyskiwanie nowych partnerów, mamy przygotowany połączenie ImB2B z oprogramowaniem ImCRM, które doskonale sprawdza się w tej roli. Jeśli jednak używasz już jakiegoś programu CRM i spełnia wszystkie oczekiwania, zintegrujemy z nim system B2B.
 • W przypadku, gdy firma posiada  własne sklepy stacjonarne, to z naszą platformą B2B wprowadzisz ją w trend omnichannel (wielokanałowość sprzedaży).
 • Zyskasz doświadczonego partnera, który jest na rynku od ponad 10 lat i ma za sobą z sukcesem zakończone różnorodne, wymagające i skomplikowane wdrożenia.

Co to jest ImB2B?

Oprogramowanie do automatyzacji handlu i dystrybucji, które jest podstawą do wykonania dedykowanego systemu, w oparciu o specyfikację Klienta.

W praktyce nasza platforma pozwala na duże uproszczenie kontaktów handlowych, poprzez integrację np. dystrybutora z kontrahentem.

Dzięki integracji z systemem ERP, kontrahent zyskuje dostęp online do stale aktualnej oferty handlowej firmy, aktualnych stanów magazynowych, indywidualnych cen i dokumentów handlowych. Wszystko z poziomu jednej platformy.

System posiada wiele rozszerzeń wzbogacających jego funkcjonalność, zależnie od specyfiki branży - np. baza wiedzy, szkolenia i inne.

Oprogramowanie B2B daje całkowitą kontrolę nad przebiegiem procesów sprzedażowych i obiegiem dokumentów pomiędzy użytkownikami platformy.

Nasza platforma B2B jest bardzo skalowalna i przystosowana do obsługi dużych baz danych, dzięki temu zyskujesz pewność, że wraz z rozwojem firmy nie będziesz zmuszony do zmiany systemu.

ImB2B integrujemy z systemami księgowymi i ERP – mamy doświadczenie w integracji z systemami Comarch, Enova, SAP, Trawers, Symfonia.

Integracje

ImCRM - system CRM - platforma zyskuje skuteczne narzędzie do zarządzania relacjami z kontrahentami firmy, zarządzania zadaniami oraz sprzedażą. Skutecznie raportowanie daje kontrolę nad sprzedażą w firmie i pomaga podejmować trafne decyzje sprzedażowe.

Szkolenie - jako wartość dodaną dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup systemu zintegrowanego z ImCRM, przygotowaliśmy całodzienne szkolenie ze skutecznej obsługi Klienta, zakończone certyfikatem „ImCRM – skuteczna obsługa Klienta”, przeprowadzone przez doświadczonego trenera sprzedaży. Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się (lub utrwalą posiadaną wiedzę), jak skutecznie obsługiwać Klientów oraz  korzystać z systemu ImCRM.

ImStore - sklepy internetowe - dostarczamy silnik sklepów internetowych, dzięki któremu Twoja platforma B2B, może również skutecznie działać w segmencie B2C. ImStore może działać również w trybie Multisklepu - tzn. możemy wygenerować dowolną liczbę sklepów internetowych.Korzystając z integracji, pracownik firmy będzie mógł obsługiwać wszystkie zamówienia z poziomu jednego Panelu w systemie B2B.

Dedykowane integracje - System ImB2B integrujemy z różnego rodzaju oprogramowaniem posiadanym przez Klienta oraz posiadanym przez firmy z nim współpracujące, typu: CRM, ERP, inne systemy B2B, Business Intelligence‎.

Co wyróżnia ImB2B?

 • Najważniejsze jest wdrożenie – wiemy, że żadne oprogramowanie nie jest skuteczne, jeżeli nie potrafimy z niego dobrze skorzystać. Twoi pracownicy dostaną filmy instruktażowe z obsługi systemu, po które będą zawsze mogli sięgnąć.
 • Został zaprojektowany, aby być prosty w obsłudze i intuicyjny.
 • Interfejs aplikacji ImB2B oraz  wszystkie dodatkowe kanały sprzedaży np. B2C - sklepy internetowe są w pełni mobilne, wykonane w technice RWD.
 • Jest ceniony przez użytkowników.
 • Możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły – oprogramowanie wchodzące w skład ImB2B to nasze autorskie produkty i możemy je rozwijać w dowolny sposób, zależnie od Twoich potrzeb.
 • ImB2B integrujemy z dowolnym programem księgowym lub ERP – pozwala to na cykliczną wymianę informacji pomiędzy systemami. Integracja odpowiada za zarządzanie produktami i stanami magazynowymi.
 • System oferuje możliwość generowania multisklepów - możesz obsługiwać wszystkie swoje platformy z jednego panelu.
 • Support – jesteśmy na rynku już ponad 10 lat i zawsze możesz na nas liczyć. Po wdrożeniu świadczymy usługę supportu i pomagamy rozwijać system.
 • Dysponujemy własną, bezpieczną infrastrukturą serwerową - będziesz mógł zlecić nam pełną obsługę swojej firmy.
Krzysztof Wałek
Krzysztof Wałek
Software Developer

Nasza platforma powstała w oparciu o autorski framework Clouder. Będąc współtwórcą frameworka oraz multiplatformy ImB2B wykorzystałem swoje 23-letnie doświadczenie w systemach sprzedażowych i realizujących procesy biznesowe. Postarałem się aby w moim oprogramowaniu rozwiązać istotne problemy, które trawią inne oprogramowanie dostępne na rynku. ImB2B pozwala na automatyzację relacji biznesowych typu B2B, B2C. Połączenie rozwiązań CRM, e-commerce z systemami magazynowo – księgowymi i systemami ERP dostarcza pełne centrum obsługi Klientów biznesowych i detalicznych. System posiada dużą skalowalność i pozwala na integracje z praktycznie każdym oprogramowaniem używanym przez naszych Klientów.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Panek - Car Rental
Panek - Car Rental
ImCRM
Rider EBC Breaks Poland
3Waters
Sklep internetowy 3Waters
Falcon
GRUPA FALCON jest firmą działającą w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej suplementów diety oraz sprzętu, odzieży i obuwia sportowego. Odbiorcami są podmioty partnerskie oraz osoby fizyczne...
System B2B dla Grupy Falcon
Polontex S.A.
Polontex S.A. jest jednym z największych w kraju zakładów włókienniczych ze 100% polskim kapitałem. Firma prowadzi swoją działalność w murach przedwojennej “Częstochowianki”, znanej pod nazwą “...
Magia Firan - Polontex S.A.
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.