posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

Strona internetowa + katalog online

Dla kogo jest strona internetowa z rozbudowanym katalogiem?

Dla producentów i dystrybutorów, którzy nie prowadzą sprzedaży bezpośredniej. Jest doskonałym narzędziem dla firm, pomagającym wspierać partnerów i dostarczać wyczerpujących informacji klientom końcowym.

Katalog online jest naszym autorskim rozwiązaniem, przygotowanym na podstawie wieloletnich doświadczeń i analizy potrzeb klientów. Jest narzędziem dopracowanym i posiadającym duże możliwości konfiguracyjne.

 

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam na prezentację

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Opinia Klienta

Na początku 2018 roku firma Investmag wykonała dla nas stronę internetową wyposażoną w rozbudowany katalog. Efekty prac można zobaczyć na stronie www.ospel.pl

Strona została wykonana na nowoczesnym systemie CMS Drupal, a katalog jest autorskim rozwiązaniem firmy, opartym na wewnętrznym frameworku Clouder. Całość została zintegrowana z naszym systemem ERP, przy wykorzystaniu API katalogu, co pozwoliło stworzyć strefę klienta biznesowego.

Współpracujemy z firmą Investmag już 10 lat i jest to już kolejna odsłona naszej firmowej strony. Fakt, że od 10 lat zlecamy wszystkie prace jednej firmie, pozwala nam polecić Investmag jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera.

Nasze rozwiązania internetowe hostujemy na bezpiecznych serwerach firmy Investmag. Firma dba o bezpieczeństwo naszych rozwiązań, zawsze udziela pomocy i na bieżąco realizuje prace rozwojowe.

Polecamy Investmag, jako solidnego partnera biznesowego. 

Beata Pandel
Ospel S.A
Wykonujemy strony internetowe od ponad 13 lat
Korzystamy z najbardziej nagradzanych systemów CMS Drupal i Wordpress
Kompleksowa obsługa - dostarczamy Klientom pełen pakiet usług dodatkowych
Służymy radą i wsparciem, zawsze na pierwszym planie stawiając interes Klienta.
Pozycjonowanie - od wielu lat skutecznie pozycjonujemy strony naszych Klientów
Służymy radą i wsparciem, zawsze na pierwszym planie stawiając interes Klienta

Korzyści  z wdrożenia rozwiązania:

  • Dostarczamy kompletne narzędzie - strona internetowa plus rozbudowany katalog online. Strona internetowa, przygotowana jest w oparciu o jeden z najlepszych systemów CMS - Drupal. Katalog jest przygotowany w oparciu o autorski framework Clouder
  • Uporządkowana oferta produktowa, dostępna dla wszystkich klientów online.
  • Do katalogu można dokupić API, pozwalającę na integrację np. z systemem ERP. Daje nam to możliwość automatyzacji dostarczania nowych produktów firmy do katalogu online. API jest oparte na bardzo popularnym standardzie REST.
  • Zarówno strona, jak i katalog są narzędziem wykonanym w technologii RWD, co daje użytkownikom możliwość zapoznania się z ofertą firmy na wszystkich urządzeniach (komputer, tablet, telefon).
  • Strefa Klienta (sekcja umożliwiająca logowanie dla klientów biznesowych - ewentualny dostęp do stanów magazynowych i cenników, jeżeli system jest zintegrowany). Nie ma konieczności korzystania z tej funkcjonalności. Istnieje możliwość wyłączenia strefy.

Różne możliwości zakupu:

  • Strona internetowa + katalog online + API
  • Samodzielna strona internetowa
  • Samodzielny katalog + API

 

Ważne: Katalog przygotowany jest w taki sposób, aby można go było dostarczyć i uruchomić jako samodzielny produkt, będący uzupełnieniem strony internetowej. Katalog, jako samodzielny produkt jest skierowany dla Klientów, którzy już posiadają satysfakcjonującą stronę internetową.

 

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.