posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

System B2B dla Asseco ERPSystem B2B dla Asseco ERP

Platforma B2B dla Asseco ERP

System B2B dla Asseco ERP

System B2B dla Asseco ERP -  jest rozbudowanym oprogramowaniem e-commerce, wspierającym sprzedaż w sektorach: dystrybucja, sprzedaż hurtowa, handel, produkcja i handel - na całym świecie.

Platforma B2B dla Asseco ERP, ma budowę modułową - pozwala to już na etapie konfiguracji spełnić indywidualne preferencje Klienta. Sposób budowy systemu  ImB2B, pozwala na szybki rozwój oprogramowania, stając się w pełni dedykowanym systemem, który wspiera specyficzne modele sprzedażowe naszych Klientów.

Integracja z systemem Asseco ERP - jest rozwiązaniem, działającym w trybie rzeczywistym, w którym przewidziane jest odwzorowanie cenników i procesów sprzedażowych w platformie B2B.

W naszej ofercie posiadamy również sklep internetowy B2C - ImStore
oraz oprogramowanie typu CRM - ImCRM.

Każdy z systemów można zakupić osobno lub jako jedną współpracującą całość.
Masz pytanie? Nasi konsultanci udzielą wyczerpujących odpowiedzi.

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam na prezentację systemu B2B

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Przykłady rozwiązań funkcjonalnych - integracji platformy ImB2B z systemami ERP:

  • Wydajna współpraca systemu B2B z systemem ERP - pobieranie danych z systemu ERP oraz wysyłanie danych z systemu B2B, odbywa się za pomocą API. Uzyskujemy w ten sposób stabilne i szybkie połączenie systemu B2B z systemem ERP.
  • Szyfrowana komunikacja pomiędzy systemami - połączenie platforma B2B - system ERP, jest szyfrowane i gwarantuje wysokie bezpieczeństwo.
  • Integracja systemów w trybie rzeczywistym - wymiana danych pomiędzy systemem B2B, a platformą ERP następuje w interwale minutowym. Stosując takie rozwiązanie mamy w systemie B2B zawsze aktualne stany magazynowe.
  • Integralność danych - wysyłanie danych system B2B - platforma ERP odbywa się zawsze za pomocą API. Daje to gwarancję integralności danych w systemach.
  • Odwzorowanie polityki rabatowej w systemie B2B - wyróżnikiem naszej integracji jest odwzorowanie polityki rabatowej wykorzystywanej w systemie ERP, na platformie B2B. Każdy Klient po zalogowaniu do platformy, dostaje dostęp do swoich indywidualnych cenników i rabatów. System B2B aktualizuje warunki, poprzez integrację w trybie rzeczywistym.
  • Efektywne zarządzanie sprzedażą z poziomu systemu B2B - sprzedaż produktów specjalnych, z określoną widocznością dla konkretnego Klienta, łatwe tworzenie grup produktowych czy sprzedaż w opakowaniach zbiorczych - to tylko niektóre z przykładów, jak można efektywnie zarządzać sprzedażą z poziomu platformy B2B.
  •  Łatwe zarządzanie należnościami - faktury są automatycznie pobierane z systemu ERP. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient ma zawsze dostęp, do informacji o płatnościach oraz możliwość generowania faktur w plikach .pdf.
  • Komputer, tablet, telefon - system B2B jest zoptymalizowany pod sprzedaż na wszystkich urządzeniach.
  • System B2B i sklep internetowy, obsługiwany z jednego panelu - Dostarczamy pełne rozwiązanie e-commerce do sprzedaży online - nasi Klienci mogą zakupić dodatkowe licencje na sklepy internetowe i obsługiwać wszystkie procesy sprzedażowe w jednej platformie B2Bi B2C. Systemy mogą mieć wspólny panel zarządzania i wspólną integrację, z różnymi warunkami cenowymi dla systemów.

Produkty ERP firmy Asseco, z którymi się integrujemy:

SAFO firmy Asseco Business Solutions - dzisiejsze SAFO jERP

SAFO to system klasy ERP wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem.  Firma wprowadziła nową aplikacją dostępową — Safo jERP opartą na trójwarstwowej architekturze, która posiada dotychczasowe cechy systemu Safo ERP.

Nowe funkcjonalności Safo jERP to m.in. szybki dostęp do danych, tworzenie raportów  z danych w aplikacji, skalowalność okien, dodatkowe możliwości w obszarze sortowania danych i wiele innych.

Softlab ERP

Softlab ERP to nowoczesny system do zarządzania wszystkimi obszarami firmy. W zależności od potrzeb użytkownik może skorzystać z kilkudziesięciu aplikacji — do wykorzystania w dowolnej konfiguracji.

Softlab ERP to rozwiązanie dla takich obszarów przedsiębiorstwa, jak — zarządzanie zasobami ludzkimi oraz relacjami z kontrahentami, zarządzanie procesami, zmianą i infrastrukturą, analityka, controlling, raporty i finanse, magazyny, produkcja, handel i dystrybucja. Softlab ERP cechuje możliwość konfiguracji, elastyczność oraz skalowalność, co umożliwia dostosowanie systemu do obsługi kluczowych procesów biznesowych.

Macrologic ERP

Macrologic ERP to systemy do zarządzania zdefiniowanymi procesami w firmie. Dzięki nim możliwe jest zdalne prowadzenie firmy — w tym monitoring i analiza poszczególnych zadań oraz czasu ich realizacji.

Ponadto, system generuje automatyczną listę zadań dla poszczególnych pracowników. Macrologic ERP dedykowany jest dla obszaru finansowo-księgowego, HR oraz produkcji i logistyki. Umożliwia prowadzenie e-sekretariatu, zdalną samoobsługę pracowników, elektroniczną wymianę dokumentów z kontrahentami. Macrologic ERP dzieli się na dwa produkty — Merit ERP oraz Xpertis ERP.

Xpertis ERP

Zintegrowany system do kompleksowego zarządzania firmą, który generuje raporty, analizy i statystyki.

Merit ERP

Procesowy system do wprowadzania zmian w istniejących już procesach oraz tworzenia nowych. Merit ERP posiada graficzne analizy, umożliwia natychmiastowe odzwierciedlenie zmian oraz automatyzację wymiany informacji, a także monitorowanie procesów i ich optymalizację. 

WAPRO ERP

WAPRO ERP to łatwe w obsłudze, intuicyjne aplikacje do zarządzania dla małych i średnich firm każdej branży.

Główne obszary wsparcia to kadry, finanse i księgowość, pracownicy mobilni oraz sprzedaż. WAPRO ERP obniża koszty zarządzania poprzez automatyzację pracy, umożliwia precyzyjne planowanie, kontrolę bieżących finansów oraz optymalne wykorzystanie zasobów. Zwiększa również jakość obsługi klienta i wszystko porządkuje. WAPRO ERP to także wsparcie dla początkujących przedsiębiorców — pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji.

 

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.