posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

System B2B dla Microsoft Dynamics 365System B2B dla Microsoft Dynamics 365

Platforma B2B dla Microsoft Dynamics 365

System B2B dla Microsoft Dynamics 365

System B2B dla Microsoft Dynamics 365 jest oprogramowaniem dla dystrybutorów, producentów, hurtowni oraz wszystkich firm - prowadzących sprzedaż partnerską, na całym świecie

Platforma B2B dla Microsoft Dynamics 365 to kilkaset modułów, które realizują proces sprzedażowy i wpływają na maksymalizację sprzedaży. Założeniem systemu ImB2B jest spełnienie dedykowanych preferencji Klientów, pozwalając na szybką rozbudowę o dodatkowe moduły. 

Integracja z systemem Microsoft Dynamics 365  - działa w trybie rzeczywistym i przewiduje pełne odwzorowanie cenników i procesów sprzedażowych.

W naszej ofercie posiadamy również sklep internetowy B2C - ImStore
oraz oprogramowanie typu CRM - ImCRM.

Każdy z systemów można zakupić osobno lub jako jedną współpracującą całość.
Masz pytanie? Nasi konsultanci udzielą wyczerpujących odpowiedzi.

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam na prezentację systemu B2B

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Przykłady rozwiązań funkcjonalnych - integracji platformy ImB2B z systemami ERP:

  • Wydajna współpraca systemu B2B z systemem ERP - pobieranie danych z systemu ERP oraz wysyłanie danych z systemu B2B, odbywa się za pomocą API. Uzyskujemy w ten sposób stabilne i szybkie połączenie systemu B2B z systemem ERP.
  • Szyfrowana komunikacja pomiędzy systemami - połączenie platforma B2B - system ERP, jest szyfrowane i gwarantuje wysokie bezpieczeństwo.
  • Integracja systemów w trybie rzeczywistym - wymiana danych pomiędzy systemem B2B, a platformą ERP następuje w interwale minutowym. Stosując takie rozwiązanie mamy w systemie B2B zawsze aktualne stany magazynowe.
  • Integralność danych - wysyłanie danych system B2B - platforma ERP odbywa się zawsze za pomocą API. Daje to gwarancję integralności danych w systemach.
  • Odwzorowanie polityki rabatowej w systemie B2B - wyróżnikiem naszej integracji jest odwzorowanie polityki rabatowej wykorzystywanej w systemie ERP, na platformie B2B. Każdy Klient po zalogowaniu do platformy, dostaje dostęp do swoich indywidualnych cenników i rabatów. System B2B aktualizuje warunki, poprzez integrację w trybie rzeczywistym.
  • Efektywne zarządzanie sprzedażą z poziomu systemu B2B - sprzedaż produktów specjalnych, z określoną widocznością dla konkretnego Klienta, łatwe tworzenie grup produktowych czy sprzedaż w opakowaniach zbiorczych - to tylko niektóre z przykładów, jak można efektywnie zarządzać sprzedażą z poziomu platformy B2B.
  •  Łatwe zarządzanie należnościami - faktury są automatycznie pobierane z systemu ERP. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient ma zawsze dostęp, do informacji o płatnościach oraz możliwość generowania faktur w plikach .pdf.
  • Komputer, tablet, telefon - system B2B jest zoptymalizowany pod sprzedaż na wszystkich urządzeniach
  • System B2B i sklep internetowy, obsługiwany z jednego panelu - Dostarczamy pełne rozwiązanie e-commerce do sprzedaży online - nasi Klienci mogą zakupić dodatkowe licencje na sklepy internetowe i obsługiwać wszystkie procesy sprzedażowe w jednej platformie B2B i B2C. Systemy mogą mieć wspólny panel zarządzania i wspólną integrację, z różnymi warunkami cenowymi dla systemów.

Produkty Microsoft Dynamics 365, z którymi się integrujemy:

Microsoft Dynamics 365 to grupa produktów firmy Microsoft, w której skład wchodzą systemy ERP i CRM. Cechą systemów ERP Microsoft Dynamics jest brak struktury modułowej na rzecz całości — zbiór spójnych, połączonych ze sobą funkcjonalności.

W skład Microsoft Dynamics wchodzą:

Microsoft Dynamics NAV

System ERP dla małych i średnich firm. To elastyczne rozwiązanie, które usprawnia procesy zachodzące w firmie. Dopasowuje się do indywidualnych potrzeb i rozwoju przedsiębiorstwa.

Microsoft Dynamics NAV jest odpowiedzią na potrzeby, a także wymagania dzisiejszego rynku oraz tych firm, które chcą stać się konkurencyjne i iść z duchem czasu. System Microsoft Dynamics NAV obejmuje następujące funkcjonalności — zarządzanie finansami i księgowość, analiza i raportowanie, środki trwałe, zarządzanie projektem, marketing i CRM, serwis, sprzedaż i zakupy, produkcja, magazyn i zarządzanie zapasami.

Microsoft Dynamics AX

System ERP dla dużych firm. To potężne narzędzie, które wspiera biznes w każdym obszarze funkcjonowania. System Microsoft Dynamics AX pomaga w zarządzaniu firmą na każdym jej etapie — od wprowadzenia produktu na rynek, przez analizy sprzedaży, raporty biznesowe i tworzenie nowych strategii, po zarządzanie magazynem i siecią dostaw.

Microsoft Dynamics AX to  narzędzie, które pomaga przedsiębiorstwom podejmować strategiczne decyzje, dostosować się do wymagań rynku i potrzeb klientów, a także zwiększyć produktywność pracowników. System obejmuje — zarządzanie finansami, produkcją, zasobami ludzkimi, łańcuchem dostaw, usługami oraz księgowość, sprzedaż i marketing.

Microsoft Dynamics GP, Microsoft Dynamics C5, Microsoft Dynamics SL

System ERP do zarządzania finansami, sprzedażą i marketingiem, projektami, zasobami ludzkimi, usługami informacyjnymi, produkcją oraz łańcuchem dostaw. W 2011 roku, firma zakończyła rozwój Microsoft Dynamics GP na rzecz najnowszych systemów ERP Microsoft Dynamics.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.