posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

System B2B dla SAPSystem B2B dla SAP

Platforma b2b SAP

System B2B dla SAP

System B2B dla SAP - jest przeznaczony dla firm prowadzących sprzedaż hurtową (partnerską), na rynku krajowym i zagranicznym. System B2B dla SAP to autorski produkt, który powstał przy wykorzystaniu naszej wieloletniej wiedzy, w projektowaniu skutecznych systemów, przeznaczonych  do sprzedaży hurtowej.

Platforma B2B dla SAP - została zaprojektowana, w sposób który umożliwia łatwe dostosowanie pod wymagania dedykowane Klienta oraz dalszą rozbudowę systemu. Klient kupując licencję, z jednej strony dostaje sprawdzoną, nowoczesną platformę sprzedażową B2B. Z drugiej strony ma gwarancję, szybkiej implementacji dedykowanych rozwiązań. 

Integracja z systemem SAP - przewiduje pełne odwzorowanie procesów sprzedażowych w platformie B2B i działa w trybie rzeczywistym.

W naszej ofercie posiadamy również sklep internetowy B2C - ImStore
oraz oprogramowanie typu CRM - ImCRM.

Każdy z systemów można zakupić osobno lub jako jedną współpracującą całość.
Masz pytanie? Nasi konsultanci udzielą wyczerpujących odpowiedzi.

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam na prezentację systemu B2B

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Przykłady rozwiązań funkcjonalnych integracji platformy ImB2B z systemami ERP:

  • Wydajna współpraca systemu B2B z systemem SAP ERP - pobieranie danych z systemu ERP oraz wysyłanie danych z systemu B2B, odbywa się za pomocą API. Uzyskujemy w ten sposób stabilne i szybkie połączenie systemu B2B z systemem ERP.
  • Szyfrowana komunikacja pomiędzy systemami - połączenie platforma B2B - system ERP, jest szyfrowane i gwarantuje wysokie bezpieczeństwo.
  • Integracja systemów w trybie rzeczywistym - wymiana danych pomiędzy systemem B2B, a platformą ERP następuje w interwale minutowym. Stosując takie rozwiązanie mamy w systemie B2B zawsze aktualne stany magazynowe.
  • Integralność danych - wysyłanie danych system B2B - platforma ERP odbywa się zawsze za pomocą API. Daje to gwarancję integralności danych w systemach.
  • Odwzorowanie polityki rabatowej w systemie B2B - wyróżnikiem naszej integracji jest odwzorowanie polityki rabatowej wykorzystywanej w systemie ERP, na platformie B2B. Każdy Klient po zalogowaniu do platformy, dostaje dostęp do swoich indywidualnych cenników i rabatów. System B2B aktualizuje warunki, poprzez integrację w trybie rzeczywistym.
  • Efektywne zarządzanie sprzedażą z poziomu systemu B2B - sprzedaż produktów specjalnych, z określoną widocznością dla konkretnego Klienta, łatwe tworzenie grup produktowych czy sprzedaż w opakowaniach zbiorczych - to tylko niektóre z przykładów, jak można efektywnie zarządzać sprzedażą z poziomu platformy B2B.
  • Łatwe zarządzanie należnościami - faktury są automatycznie pobierane z systemu ERP. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient ma zawsze dostęp, do informacji o płatnościach oraz możliwość generowania faktur w plikach .pdf. 
  • Komputer, tablet, telefon - system B2B jest zoptymalizowany pod sprzedaż na wszystkich urządzeniach. 
  • System B2B i sklep internetowy, obsługiwany z jednego panelu. Dostarczamy pełne rozwiązanie e-commerce do sprzedaży online - nasi Klienci mogą zakupić dodatkowe licencje na sklepy internetowe i obsługiwać wszystkie procesy sprzedażowe w jednej platformie B2B i B2C. Systemy mogą mieć wspólny panel zarządzania i wspólną integrację, z różnymi warunkami cenowymi dla systemów.

SAP Business One firmy SAP

SAP Business One to system ERP do zarządzania małymi firmami, który usprawni i połączy zachodzące w niej procesy.

Główne obszary systemu SAP Business One obejmują zarządzanie finansami i klientami, zakupy, sprzedaż, kontrolę zapasów oraz analitykę i raportowanie. To także rozwiązania branżowe i możliwość pracy na urządzeniach mobilnych.
 

SAP Business All-in-One

System SAP Business All-in-One dedykowany jest dla firm małej oraz średniej wielkości, które szukają wsparcia w kluczowych obszarach, takich jak sprzedaż i dystrybucja, produkcja, logistyka, gospodarka materiałowa  magazyny, finanse, controlling, zarządzanie ryzykiem. SAP Business All-in-One to flagowy system firmy SAP dla rozwiązań klasy ERP.

 

SAP Business Suite

SAP Business Suite to pakiet systemów ERP, CRM i SRM, które wspierają firmę w praktycznie każdym obszarze jej działania, umożliwiając tym samym realizację złożonych procesów biznesowych. SAP Business Suite jest oparty na platformie technologicznej SAP o nazwie Netweaver.

Zarządzanie procesami zachodzącymi w firmie, odbywa się w czasie rzeczywistym — dane dostępne są na bieżąco, w tym wszystkie realizacje, planowanie, scenariusze działania, analizy czy raportowanie.

 

SAP ERP

SAP ERP to oprogramowanie dla średnich i dużych przedsiębiorstw, którego podstawowy obszar działalności obejmuje zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse, controlling, logistykę, a także specjalne rozwiązania dedykowane dla konkretnych branż. SAP ERP cechuje pełna modułowość, co oznacza że system SAP ERP można wdrożyć, wykorzystując te komponenty, które odpowiadają potrzebom danego użytkownika.

Dzięki jednej bazie danych, mamy możliwość wglądu w dane wszystkich działów niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy.

 

SAP R/3

SAP R/3 to system dla firm, które prowadzą rozgałęzioną działalność tzn. nie są ograniczone do jednego kraju, miejsca, systemu prawnego oraz waluty. Jedną z głównych cech systemu SAP R/3 jest integracja informacji (prognozy, plany) wszystkich aspektów działalności firmy lub holdingu.

SAP R/3 tworzą następujące moduły: finanse, controlling, HR, przepływy robocze, planowanie produkcji, sprzedaż i dystrybucja, zarządzanie jakością, gospodarka materiałowa i system projektowy.

 

SAP S/4 HANA

SAP S/4 HANA to nowoczesny system ERP, który dzięki sztucznej inteligencji, wspiera procesy biznesowe firmy. Podstawowy zakres pracy systemu SAP S/4 HANA obejmuje: kadry i płace, finanse, sprzedaż, produkcję, zaopatrzenie, łańcuch dostaw, projekty i usługi konsultingowe. Inne moduły systemu SAP S/4 HANA dotyczą zarządzania zagrożeniami dla środowiska, eksploatacji i utrzymania zasobów czy bezpieczeństwa i zdrowia pracowników.

Dzięki sztucznej inteligencji oraz automatyzacji procesów roboczych, SAP S/4 HANA umożliwia pracownikom szybkie podejmowanie trafniejszych decyzji na podstawie danych z systemu.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.