posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

System B2B dla Simple ERPSystem B2B dla Simple ERP

Platforma B2B dla Simple ERP

System B2B dla Simple ERP

System B2B dla Simple ERP -  to rozbudowane oprogramowanie e-commerce, przeznaczone do sprzedaży dystrybucyjnej i hurtowej, na rynku krajowym i zagranicznym.

Platforma B2B dla Simple ERP, to kilkaset modułów, które dają możliwość spełnienia dedykowanych oczekiwań Klienta. Budowa systemu B2B, pozwala na łatwy rozwój oprogramowania. Daje to możliwość szybkiego i optymalnego finansowo, wykonania kolejnych modułów, personalizujących model sprzedaży.

Integracja z systemem Simple ERP - działa w trybie rzeczywistym i przewiduje pełne odwzorowanie procesów sprzedażowych w platformie B2B.

W naszej ofercie posiadamy również sklep internetowy B2C - ImStore
oraz oprogramowanie typu CRM - ImCRM.

Każdy z systemów można zakupić osobno lub jako jedną współpracującą całość.
Masz pytanie? Nasi konsultanci udzielą wyczerpujących odpowiedzi.

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam na prezentację systemu B2B

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Przykłady rozwiązań funkcjonalnych - integracji platformy ImB2B z systemami ERP:

  • Wydajna współpraca systemu B2B z systemem ERP - pobieranie danych z systemu ERP oraz wysyłanie danych z systemu B2B, odbywa się za pomocą API. Uzyskujemy w ten sposób stabilne i szybkie połączenie systemu B2B z systemem ERP.
  • Szyfrowana komunikacja pomiędzy systemami - połączenie platforma B2B - system ERP, jest szyfrowane i gwarantuje wysokie bezpieczeństwo.
  • Integracja systemów w trybie rzeczywistym - wymiana danych pomiędzy systemem B2B, a platformą ERP następuje w interwale minutowym. Stosując takie rozwiązanie mamy w systemie B2B zawsze aktualne stany magazynowe.
  • Integralność danych - wysyłanie danych system B2B - platforma ERP odbywa się zawsze za pomocą API. Daje to gwarancję integralności danych w systemach.
  • Odwzorowanie polityki rabatowej w systemie B2B - wyróżnikiem naszej integracji jest odwzorowanie polityki rabatowej wykorzystywanej w systemie ERP, na platformie B2B. Każdy Klient po zalogowaniu do platformy, dostaje dostęp do swoich indywidualnych cenników i rabatów. System B2B aktualizuje warunki, poprzez integrację w trybie rzeczywistym.
  • Efektywne zarządzanie sprzedażą z poziomu systemu B2B - sprzedaż produktów specjalnych, z określoną widocznością dla konkretnego Klienta, łatwe tworzenie grup produktowych czy sprzedaż w opakowaniach zbiorczych - to tylko niektóre z przykładów, jak można efektywnie zarządzać sprzedażą z poziomu platformy B2B.
  •  Łatwe zarządzanie należnościami - faktury są automatycznie pobierane z systemu ERP. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient ma zawsze dostęp, do informacji o płatnościach oraz możliwość generowania faktur w plikach .pdf.
  • Komputer, tablet, telefon - system B2B jest zoptymalizowany pod sprzedaż na wszystkich urządzeniach.
  • System B2B i sklep internetowy, obsługiwany z jednego panelu - Dostarczamy pełne rozwiązanie e-commerce do sprzedaży online - nasi Klienci mogą zakupić dodatkowe licencje na sklepy internetowe i obsługiwać wszystkie procesy sprzedażowe w jednej platformie B2B i B2C. Systemy mogą mieć wspólny panel zarządzania i wspólną integrację, z różnymi warunkami cenowymi dla systemów.

Produkty firmy SImple, z którymi się integrujemy:

sBIZNES firmy Simple

sBIZNES to oprogramowanie dla mikro i małych firm wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Łączy w sobie niezbędne elementy, które ułatwiają pracę, obsługę oraz sprawną i efektywną kontrolę wszystkich aspektów przedsiębiorstwa.

sBIZNES usprawnia obieg dokumentów oraz informacji w firmie, ułatwia kontrolę finansów i pracę księgowości, zwiększa efektywność sprzedaży — w tym jakość obsługi klienta i wiele więcej.

SIMPLE.SPRINT firmy Simple

SIMPLE.SPRINT — system dla małych i średnich przedsiębiorstw, który zapewnia kompleksową obsługę i zarządzanie procesami związanymi z produkcją, logistyką, magazynami, sprzedażą, zamówieniami, finansami oraz personelem.

SIMPLE.SPRINT to szybkie wdrożenie systemu, jego skalowalność — gdy wzrosną wymagania klienta, a także ograniczenie kosztów zakupu. Dodatkową zaletą dla przedsiębiorstw z sektora MSP jest możliwość parametryzacji oraz dostosowanie funkcjonalności i procesów do indywidualnych potrzeb.

SIMPLE.SPRINT wspomaga tworzenie różnego rodzaju analiz, podejmowanie decyzji strategicznych, kontrolę i optymalizację kosztów, rozliczanie czasu pracy i wiele więcej.

SIMPLE.ERP firmy Simple

SIMPLE.ERP to zintegrowanym systemem, który umożliwia zarządzanie firmą — usprawnienie, optymalizację i realizację wszystkich procesów w niej zachodzących.

SIMPLE.ERP dostosowany jest do średnich i dużych przedsiębiorstw o charakterze handlowo-usługowym, produkcyjnym, budowlanym, a także do instytucji publicznych — jednostek administracji rządowej, placówek medycznych, instytucji naukowo-badawczych oraz Uczelni Wyższych.

SIMPLE.ERP jest kompatybilny z innymi programami np. dla automatyki przemysłowej, produkcji czy dziekanatów uczelni. Dzięki technologii komponentowej występuje możliwość rozszerzenia funkcjonalności o dodatkowe moduły, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.