posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

System B2B dla Comarch ERP XLSystem B2B dla Comarch ERP XL

System B2B dla Comarch XL

Platforma B2B dla Comarch XL

System B2B dla Comarch XL to autorskie rozwiązanie naszej firmy. Jest doskonałym narzędziem dla firm potrzebujących skutecznie sprzedawać partnerom, na terenie kraju i za granicą. Podczas tworzenia platformy B2B pomagali nam eksperci w dziedzinie sprzedaży partnerskiej, dzięki takiej asyście nasi Klienci są bardzo często zaskoczeni trafnością funkcjonalności poszczególnych modułów.

 

Platforma B2B dla Comarch ERP XL została przygotowana jako rozwiązanie dedykowane - oznacza to, że od początku wykonywana była jako system do dalszej rozbudowy. Klient kupując licencję na oprogramowanie, ma pewność, że możemy je rozwijać o dodatkowe moduły, działając przy tym bardzo szybko. Takie podejście do rozwoju oprogramowania nie występuje w dużo większych firmach, dostarczających globalny produkt. Jest to nasz ogromny atut.

 

W naszej ofercie posiadamy również sklep internetowy B2C - ImStore
oraz oprogramowanie typu CRM - ImCRM.

Każdy z systemów można zakupić osobno lub jako jedną współpracującą całość.
Masz pytanie? Nasi konsultanci udzielą wyczerpujących odpowiedzi.

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam na prezentację systemu B2B

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Opinia Klienta

Firma Excellent Office posiadała platformę B2B zintegrowaną z systemem Comarch XL, wykonaną przez inna firmę. System był użytkowany przez pewien czas i w tym czasie stwarzał ogromne problemy (wolne działanie, problemy z integralnością danych w systemach, ogólny brak możliwości rozbudowy).

Zarząd Excellent Office stwierdził, że dalsze korzystanie z platformy jest praktycznie niemożliwe i należy zakupić nowy system. Excellent Office zgłosił się do naszej firmy, wiedząc że posiadamy w ofercie platformę B2B przygotowaną pod Comarch ERP XL. Firma potrzebowała oprogramowania B2B, pozwalającego na pełną automatyzację procesów. Prace zostały zrealizowane w modelu analiza - zakup licencji autorskiej platformy ImB2B - rozwój modułów dedykowanych. Platforma ImB2B jest w pełni zintegrowana z Comarch ERP XL i są w niej odwzorowane wszystkie  sposoby rabatowania klienta.

 

Leszek Marczuk
Excellent Office
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat
Wykonaliśmy realizacje dla przeszło 300 Klientów
Mamy doświadczenie w wymagających integracjach
Stale wspieramy naszych Klientów

W oprogramowaniu ImB2B i ImStore rozwiązaliśmy wszystkie problemy, z którymi spotykają się Klienci posiadający inne systemy B2B/B2C zintegrowane z Comarch XL.

Przykłady rozwiązań:

 • Bezpieczna i wydajna wymiana danych - Integracja poprzez szyfrowane połączenie z wykorzystaniem tunelu oraz indywidualnego tokena.
 • Integralność danych dostarczanych do systemu Comarch XL - Wysyłanie danych z systemu B2B do platformy Comarch XL odbywa się za pomocą API.
 • Wydajne pobieranie danych z systemu Comarch XL - Pobieranie danych przez API Comarch jest bardzo powolne - problem został rozwiązany poprzez wdrożenie pobierania danych bezpośrednio z bazy danych SQL, pozwoliło to uzyskać wysoką wydajność i szybkość systemu.
 • Zawsze aktualne stany magazynowe
 • Platforma co minutę pobiera aktualizacje dla stanów magazynowych.
 • Obsługa zapytań ofertowych - Pełna obsługa ofertowania z poziomu platformy B2B. Zatwierdzone oferty przekształcane są w zamówienia, które trafiają bezpośrednio do systemu Comarch XL.
 • Sprzedaż bez ograniczeń - Sprzedaż produktów w opakowaniach zbiorczych, obsługa produktów specjalnych (dostępnych tylko dla wybranych użytkowników), prezentacja produktów w postaci grup produktowych.
 • Indywidualne ceny kontrahentów - Platforma na bieżąco aktualizuje wszystkie skonfigurowane cenniki oraz zdefiniowane warunki rabatowe.
 • Klient po zalogowaniu otrzymuje wgląd do swoich indywidualnych cen
 • Faktury i płatności - System pobiera informacje na temat stanu płatności, wraz z możliwością pobrania faktury w formacie PDF, wygenerowanej bezpośrednio z systemu Comarch.
 • Platforma B2B jest dostępna na wszystkich urządzeniach (pc, tablet, telefon) - System jest wykonany w technologii responsywnej i daje możliwość sprzedaży we wszystkich kanałach. 

 

Informacje o systemie Comarch XL

Comarch ERP XL to bardzo rozbudowany system klasy ERP, który dedykowany jest średnim i dużym firmom produkcyjnym, handlowym i usługowym.

Comarch XL umożliwia skuteczne planowanie zadań i stały nadzór nad realizacją prac, a funkcjonalności systemu są zgrupowane w kilkunastu współpracujących ze sobą obszarach. Jest to jeden z najpopularniejszych systemów klasy ERP na Polskim rynku, dlatego też możemy spotkać różnego rodzaju oprogramowanie przeznaczone specjalnie do współpracy z systemem Comarch ERP XL.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.