posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

System B2B dla Enova 365 ERPSystem B2B dla Enova 365 ERP

Platforma B2B dla Enova 365 ERP

Platforma B2B dla Enova 365 ERP

System B2B dla Enova 365 ERP - jest doskonałym narzędziem dla firm prowadzących sprzedaż partnerską, zarówno na rynku krajowym,
jak i międzynarodowym.
Oprogramowanie B2B jest naszym produktem autorskim, które powstało w oparciu o wieloletnią wiedzę, w projektowaniu nowoczesnych, skutecznych systemów sprzedażowych. Przy budowie architektury systemu pomagali nam zaprzyjaźnieni, doświadczeni managerowie handlowi.

Platforma B2B dla Enova ERP - od początku został zaprojektowany,
w sposób umożliwiający bardzo dużą personalizację i możliwości dostosowania do dedykowanych zapotrzebowań.
. Oznacza to, że Klient kupując licencję - dostaje  bezpieczeństwo zakupu sprawdzonego oprogramowania, które w podstawowej licencji posiada ogromną ilość funkcjonalności, wraz z dodatkową możliwością - szybkiego wykonania i implementacji modułów dedykowanych.Takie podejście do rozwoju platformy B2B powoduje, że nasi Klienci nie muszą się martwić o rozwój oprogramowania B2B, w swojej firmie.

Pełna - dwustronna integracja oprogramowania ImB2B z Enova 365 ERP, pozwala naszym Klientom prowadzić sprzedaż w trybie rzeczywistym, zapewniając komfortową i efektywną pracę.

W naszej ofercie posiadamy również sklep internetowy B2C - ImStore
oraz oprogramowanie typu CRM - ImCRM.

Każdy z systemów można zakupić osobno lub jako jedną współpracującą całość.
Masz pytanie? Nasi konsultanci udzielą wyczerpujących odpowiedzi.

Opiekun handlowy - B2B dla ENOVA
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam na prezentację systemu B2B dla ENOVA

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Przykłady rozwiązań funkcjonalnych integracji paltformy B2B dla Enova 365 ERP:

  • Wydajne pobieranie danych - Zarówno pobieranie danych z Enova 365 ERP, jak i wysyłanie z platformy B2B odbywa się za pomocą API - uzyskujemy, dzięki temu stabilność współpracy systemu Enova 365 ERP z ImB2B. 
  • Bezpieczna komunikacja systemów - Połączenie pomiędzy systemami jest szyfrowane, gwarantując wysokie bezpieczeństwo.

  • Praca w trybie rzeczywistym - Platforma B2B pobiera aktualne stany magazynowe w interwale minutowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, uzyskujemy dostęp do zawsze aktualnych stanów magazynowych w platformie B2B.

  • Integralność danych dostarczanych do systemu  Enova 365 ERP - Wysyłanie danych z systemu ImB2B, do platformy Enova 365 ERP - zawsze odbywa się za pomocą API.

  • Aktualne indywidualne cenniki i rabaty - Każdy Klient, po zalogowaniu do platformy, dostaje wgląd do swoich aktualnych cen i personalizowanych rabatów. System aktualizuje warunki w trybie ciągłym.

  • Wydajne zarządzanie sprzedażą - Sprzedaż produktów specjalnych - widocznych dla danego Klienta, sprzedaż  w opakowaniach zbiorczych, czy tworzenie grup produktowych to tylko niektóre z przykładów efektywnego zarządzania sprzedażą, z poziomu platformy B2B.

  • Zarządzanie należnościami - Platforma B2B pobiera faktury z systemu Enova 365 ERP, dając użytkownikom dostęp do zawsze aktualnych informacji o płatnościach.Użytkownik ma w każdej chwili - możliwość pobrania faktury w .pdf, generowanej w Enova 365 ERP. 
     
  • Sprzedaż we wszystkich kanałach - System B2B jest dostosowany pod prowadzenie sprzedaży na wszystkich urządzeniach - komputer, tablet, telefon.

 

O Enova 365 ERP

Enova 365 ERP to oprogramowanie do zarządzania firmą, typu ERP. Oprogramowanie wspiera obszary księgowości, zarządzania pracą i podejmowania decyzji.

Enova 365 ERP automatyzuje procesy w firmie, skutecznie wpływając na szybszą i sprawniejszą realizację procesów biznesowych. System zdobył ogromną popularność na naszym rynku - jest wykorzystywany przez tysiące polskich przedsiębiorstw. Idealnie sprawdza się w nowoczesnych firmach, potrzebujących elastycznego systemu ERP, dostępnego online.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.