posiadamy certyfikaty RODO
Dowiedz się więcej
PLEN

Outsourcing IT

Dlaczego warto z nami współpracować?

Od wielu lat pomagamy firmom w utrzymaniu i rozwoju posiadanych systemów IT.

Posiadamy szeroki zakres kompetencji. Poniżej przedstawiamy referencje z zakresu partnerstwa w rozwoju i utrzymaniu oprogramowania.

  • Wspieramy naszych Klientów już 13 lat.
  • Mamy bardzo duże doświadczenie w utrzymaniu i rozwoju dedykowanych systemów.
  • Dzielimy się wiedzą z Klientami.
  • Pracujemy w różnych trybach - realizujemy określony zakres prac wg roboczogodzin, zapewniamy również support z SLA – możemy ustalić indywidualny tryb współpracy. Obsługa zleceń i postęp prac jest kontrolowany poprzez system do obsługi projektów Redmine.
  • Pracujemy w dobrze zorganizowanych zespołach: daje to dużą wartość dla Klientów – do konkretnych działań przydzielamy specjalistę z danej dziedziny, który w jak najszybszym czasie zrealizuje zadanie -  oszczędzając czas i pieniądze.
  • Członkowie naszych  zespołów pracują ze sobą od długiego czasu i doskonale potrafią uzupełniać swoje kompetencje.

 

Przemysław Wójcikowski
Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zamów bezpłatną wycenę

Wypełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.

Referencje z zakresu partnerstwa w rozwoju i utrzymaniu oprogramowania.

logo.png

Z.S.E „OSPEL" Spółka Akcyjna od ponad sześćdziesięciu lat jest jednym z czołowych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego w Polsce. Dla naszego klienta tworzymy nowoczesne i funcjonalne serwisy produktowe.

“ Współpracujemy z firmą Irwestmag już 10 lat i jest to już kolejna odsłona naszej firmowej strony. Fakt, że od 10 lat zlecamy wszystkie prace jednej firmie, pozwala nam polecić lnvestmag jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera.”
Beata Pandel, Specjalista ds. Promocji

Technologie: C#, Java Script, PHP.

logo.png

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie.
Dla firmy wykonujemy prace optymalizujące działania rozwiązań e-commerce.

“Podczas prac koncepcyjnych i programistycznych współpraca z zespołem INVESTMAG przebiegała zgodnie z określonym harmonogramem, a jakość wykonanych usług
i wprowadzonych rozwiązań w pełni spełnia nasze założenia projektowe. Rekomendujemy współpracę z  INVESTMAG podczas wdrażania dedykowanych rozwiązań programistycznych.”

Piotr Twardowski Barlinek S.A.

 

Większość zleceń to rozwiązania dedykowane, które powstały po wykonaniu szczegółowej analizy i doborze odpowiednich technologii wykonania.
Integracje współpracujących partnerów pozwalają na dużą bezobsługowość systemu.

Technologie: C#, .NET, JAVA SCRIPT.

logo.png

Gambit to wiodący, polski producent uszczelnień i termoizolacji. Investmag współpracuje z firmą Gambit od 2008 roku. 

Przez wiele lat udało nam się wspólnie zrealizować wiele projektów zakończonych sukcesem.

Największe wyzwanie, które dostaliśmy od firmy Gambit to współpraca z inżynierami firmy przy budowie skomplikowanych algorytmów obliczeniowych, celem zoptymalizowania procesów biznesowych. Po ponad roku skomplikowanej pracy i testów, udało nam się dostarczyć rozwiązanie satysfakcjonujące pracowników firmy i będące podstawą do dalszego rozwoju.

Technologie: PHP, C#.

logo.png

WeDoIT to firma zajmująca się dystrybucją i wdrożeniami systemów Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima oraz ERP Enova 365. WeDoIT posiada status złotego partnera Comarch.

“Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę potwierdzić, żę Investmag to doświadczony wykonawca systemów dedykowanych i integrator. 
Firma zdobyła bardzo duże doświadczenie rozwijając własne produkty i dostosowując je pod potrzeby Klientów.”

Tomasz Piątek - prezes zarządu

Wspólnie z firmą WeDoIT zrealizowaliśmy wiele projektów - od wdrożeń systemów B2B, CRM po e-learning. W naszej codziennej współpracy świadczymy wsparcie i rozwój oprogramowania dla firm z różnych sektorów.

Wspólnie obsługujemy systemy naszych Klientów, bardzo często dzieląc się wiedzą i kompetencjami.

Technologie: C#, PHP, .NET.

 

logo.png

Grupa Falcon Poland to wiodący na polskim rynku sprzedawca odżywek i suplementów. Z firmą Falcon współpracujemy od czterech lat.

“Podczas dedykowanych prac programistycznych firma Investmag korzysta z oprogramowania do zarządzania projektami i wykorzystuje SCRUM, jako metodykę prowadzenia projektów. Polecamy firmę, jako solidnego partnera przy realizacji tego typu zleceń.”
Marcin Bartolik CEO Grupa Falcon Poland

W zakresie naszych obowiązków było wytworzenie dedykowanego oprogramowania do obsługi sieci sklepów stacjonarnych. W ramach rozwoju i nadzoru nad oprogramowaniem rozwijamy system CRM i WORKFLOW.

Technologie: .NET, sharepoint, PHP.

logo.png

Fleet Solutions to jedna z największych firm w sektorze rent a car na polskim rynku.
Wspólnie z pracownikami firmy rozwijamy skomplikowany system do obsługi podmiotów typu B2B (ubezpieczalnie, większe floty) oraz klientów indywidualnych.

“Firma bardzo rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, świadcząc 24 godzinna administrację oprogramowania oraz serwerów.”
Tomasz Pulter  członek zarządu Fleet solutions

System to multi integralna platforma, która ciągle się rozwija. Jesteśmy odpowiedzialni za utrzymanie systemu na określonych warunkach SLA oraz świadczenie supportu dla użytkowników systemu.

Technologie: C#, PHP, Angular JS.

 

logo.png

3Waters to marka firmy Fornax Polska. Działalność firmy skupia się wokół dostarczania specjalistycznego sprzętu sportowego. Dla 3Waters wykonujemy szereg prac programistycznych związanych z utrzymaniem i rozwojem systemu e-commerce, powiązanego ze sklepami stacjonarnymi.

“Całość prac poprzedzona została przygotowaniem szczegółowej specyfikacji prac. Współpraca z Investmag okazała się pełnym sukcesem, szczególnie dzięki bardzo dobrej komunikacji, wiedzy i szybkości zespołu.” ”
Maciej Borkowski Fornax Polska

System e-commerce 3Waters, to platforma przygotowana z myślą o integracji i współpracy z innymi systemami.

Technologie: C#, PHP, Angular JS.

 

Skontaktuj się z naszym konsultantem i opowiedz o swoim rozwiązaniu IT.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Eco Trade
Metroo sklep
Metroo
Almot
Zdjęcie
Hedan
Excellent Office
Kompleksowe zaopatrzenie firm
OSPEL S.A.
Producent sprzętu elektroinstalacyjnego
Zostaw numer, oddzwonimy.

Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy.

Twój numer nie będzie nigdzie przekazywany.
Tylko oddzwonimy.